Problem po formatowaniu laptopa windows 10


(Jeryszczery213) #1

Witam. Mam problem z laptopem firmy ASUS mianowicie: Wczoraj zainstalowałem system Windows 10. Wszystko działało bez zarzutów. Lecz przy okazji zmiany systemu,chciałem również zrobić dawno oczekiwany format laptopa,ponieważ był poprostu zaśmiecony . Rozpoczynając format zaznaczyłem opcję by usunął on tylko wszystkie moje pliki .Lecz gdy formatowanie się zaczęło stanęło na 1% .Zmęczony postanowiłem wyłączyć laptopa i zrobić co dziś ,niestety dziś okazało się że laptop nie chce się włączyć.Znaczy włącza się,ale tylko na chwilę. Wyskakuje mi firma a następnie czarny ekran (laptop jest włączony , lecz 3 dioda zgasa) po kilku minutach laptop sięw wyłącza. (w nocy laptop trzymałem na kolanach na kocu) Przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne, interpunkcyjne oraz za z pewnością za umieszczenie tego postu pod złym tematem . Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.

co ciekawe po podłączeniu ładowarki laptop dalej się nie włącza,ale nie wyłącza i ciągle próbuje się uruchomić.

 


(Kurp55) #2

Zainstaluj ponownie system.  https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10


(Jeryszczery213) #3

problemem w tym ze nie mogę włączyć komputera

… Jak mogę zainstalować windowsa od nowa zwłaszcza tego …

 


(reos) #4

przygotuj sobie GParted na USB ,jest np w Partition Magic i sformatuj dysk,problem polega na tym,że przerwałeś formatowanie,miejmy nadzieję,że nie uszkodziłeś HDD


(Kurp55) #5

Mogło również dojść do uszkodzenia z powodu ewentualnego przegrzania się laptopa “w nocy laptop trzymałem na kolanach na kocu”.