Problem po formatowaniu

Czesc,

Mam mały problem i potrzebuje pomocy. Miałem system Windows Vista zainstalowany na dysku C, teraz zainstalowalem Windows 7 na dysku D, a dysk C został przeze mnie sformatowany, ale podczas uruchamiania pojawia mi sie opcja do wyboru z jakie systemu chce skorzystac, czy z Visty czy z 7, lecz Visty juz nie ma. Jak chce uruchomic z Visty system wskazuje ze nie jest to mozliwe i jest to zrozumiale bo ten Windows zostal odinstalowany. Chcialbym sie pozbyc tego pytania podczas uruchamiania komputera tak, abym nie musial wybierac windowsa 7 tylko zeby komputer sam sie wlaczal. Komputer zachowuje sie tak, jakby widzial ze sa dwa systemy operacyjne zainstalowane. Podpowiedzcie cos, jak to zrobic.

Najprostszym rozwiązaniem jest zainstalowanie EasyBCD i usunięcie wpisu o Viście http://www.dobreprogramy.pl/EasyBCD,Pro … 12231.html

Najprosciej jest odpalić 7 i wejść w nim w “msconfig”, zakładka rozruch i usunąć Vistę.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Panel sterowania - Właściwości systemu - Zaawansowane - Uruchamianie i odzyskiwanie - Ustawienia - Edytuj - zlikwiduj wpis Visty :lol:

Bardzo dziekuje za pomoc wszystkim. Pozdrawiam