Problem po instalacji Fedory 20!

Witam! Opisze problem:

 

Po instalacji Fedory 20(LXDE) wszystko sie ladnie system sie uruchamia potem pokazuje sie logo Fedory (f) i stoi w miejscu wtedy chyba powinien sie pokazac ekran logowania 

O co chodzi ? Pomocy !

System nagrany na USB programem UltaISO

Podczas uruchamiania klepnij Escape, co wyłączy Plymoutha (graficzne logowanie) i pokażą się tekstowe etapy uruchamiania. Zobacz, na czym zawisa.

 

PS: F20 to nieco pechowe wydanie - nie jest tragiczne ale najbardziej “niespodziankowe”, jakie widziałem, jak używam Fedory już jakieś 5 lat :wink:

Ok jestem na LiveCD zaraz zrestuje kompa i zobacze dzieki :slight_smile:

Uruchom system  z opcją nomodeset.

abbadzesi123 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem. Ponadto na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

Może głupie pytanie ale na pewno zaktualizowałeś system? Od czasu wydania wyszło wiele poprawek błędów i może to pomoże. Jeśli nie to wklep w konsolę “sudo yum update” albo “su -c “yum update”” jeśli nie masz konta administratora.

Aktualizacja systemu powinna wystraczyć :slight_smile:

Wiem bo miałem kiedyś podobne zjawisko :wink: