Problem po instalacji nowej wersji Skype

Witam,

Zainstalowałem nową wersję Skype 8.51.0.86 i od tego momentu podczas wylogowywania się z konta w systemie lub podczas zamykania systemu pojawia się komunikat:

Czy istnieje jakiś sposób żeby to naprawić ??
Używany system: Windows 7 Pro pl

Spróbuj całkowicie odinstalować SKYPE i zainstalować go ponownie.
Również możesz ręcznie go wyłączać przed zgaszeniem systemu.
Na wsparcie ze strony MS bym nie liczył.

Ponowna instalacja niestety nie pomaga więc chyba będę musiał spróbować instalacji poprzedniej wersji - jak jeszcze gdzieś ją znajdę w necie :slight_smile:

Starsze wersje znajdziesz tutaj:
https://filehippo.com/pl/download_skype/
Po prawej, niżej na stronie.

Mam ten sam problem. Tez próbowałem przeinstalowywać najnowsza wersję ale nic nie pomogło. Probowałem starszych - owszem - problemu nie ma, ale po restarcie automatycznie Skype aktualizuje się so najnowszej wersji i znów ten sam problem.

Przy wyjściu z systemu mam w/w monit zawarty przez kolegę, a przy starcie systemu gdzie SKype ma uruchamiać się automatycznie takie coś:

Zrzut

Czy to win10? Próbowałeś zainstalować przez sklep?

Instalowałem tę samą najnowszą wersję z różnych źródeł - także oficjalnych od samego Microsofta - wszędzie ten sam problem. Mam Windows 7, ale co śmieszne, własnie robiłem format dysku i wgrałem drugą - oryginalną jego wersję i sprawdziłem - to samo wszędzie.

Czyli możliwe, że sam Microsoft coś skopał w najnowszej aktualizacji Skype skoro taki problem występuje nie tylko u mnie. Chyba trzeba poczekać na kolejną wersję i zobaczymy czy się naprawi skoro starsza wersja działa poprawnie to ewidentnie wina tej aktualizacji.

U mnie z aktualizacja poprawiło się ale tylko na tyle że wyłączają komputer nie mam błędu. Włączając - to samo nadal.