Problem po instalacji nowej wersji Skype

(gmark23) #1

Witam,

Zainstalowałem nową wersję Skype 8.51.0.86 i od tego momentu podczas wylogowywania się z konta w systemie lub podczas zamykania systemu pojawia się komunikat:

Czy istnieje jakiś sposób żeby to naprawić ??
Używany system: Windows 7 Pro pl

(phx84lbn) #2

Spróbuj całkowicie odinstalować SKYPE i zainstalować go ponownie.
Również możesz ręcznie go wyłączać przed zgaszeniem systemu.
Na wsparcie ze strony MS bym nie liczył.

(gmark23) #3

Ponowna instalacja niestety nie pomaga więc chyba będę musiał spróbować instalacji poprzedniej wersji - jak jeszcze gdzieś ją znajdę w necie :slight_smile:

(Astor44) #4

Starsze wersje znajdziesz tutaj:
https://filehippo.com/pl/download_skype/
Po prawej, niżej na stronie.

(Doob) #5

Mam ten sam problem. Tez próbowałem przeinstalowywać najnowsza wersję ale nic nie pomogło. Probowałem starszych - owszem - problemu nie ma, ale po restarcie automatycznie Skype aktualizuje się so najnowszej wersji i znów ten sam problem.

Przy wyjściu z systemu mam w/w monit zawarty przez kolegę, a przy starcie systemu gdzie SKype ma uruchamiać się automatycznie takie coś:

Zrzut

(pocolog) #6

Czy to win10? Próbowałeś zainstalować przez sklep?

(Doob) #7

Instalowałem tę samą najnowszą wersję z różnych źródeł - także oficjalnych od samego Microsofta - wszędzie ten sam problem. Mam Windows 7, ale co śmieszne, własnie robiłem format dysku i wgrałem drugą - oryginalną jego wersję i sprawdziłem - to samo wszędzie.

(gmark23) #8

Czyli możliwe, że sam Microsoft coś skopał w najnowszej aktualizacji Skype skoro taki problem występuje nie tylko u mnie. Chyba trzeba poczekać na kolejną wersję i zobaczymy czy się naprawi skoro starsza wersja działa poprawnie to ewidentnie wina tej aktualizacji.

(Doob) #9

U mnie z aktualizacja poprawiło się ale tylko na tyle że wyłączają komputer nie mam błędu. Włączając - to samo nadal.