Problem po instalacji sterowników AMD

Witam posiadam kartę graficzną

I problem mój jest taki że korzystam z dwóch monitorów. Jeden jest podpięty w złącze dsub, drugi pod hdmi. Wszystko ładnie działa dopóki nie zainstaluje tych sterowników:

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000-series/amd-radeon-hd-7770-ghz-edition

Bo po instalacji znika obraz na monitorze podłączonym pod złacze HD. Gdy nie ma tych sterowników jest ok działają dwa monitory. Rozdzielczość jest również ok , lecz nie ukrywam, że te sterowniki amd serwują ciekawe opcje ma ktoś jakiś pomysł ?

Co to za złącze HD?

Złącze hdmi na karcie graficznej ?

Do czego podłączasz to HDMi do TV czy monitora?

Człowieku skończ już dałem sobie radę bez tych twoich głupich pytań :wink:

To po co zakładasz temat jak wiesz lepiej? Człowiek chce pomóc to ubliżają i obrażają.

Ja ci nie ubliżam tylko po prostu miałem problem napisałem, że mam dwa monitory a ty do mnie czy podłączam do tv wiec trochę bez sensu nie uważasz ?

Czytaj ze zrozumieniem i nie siej fermentu.

@adrian218 asertywność to trudna sprawa. Czasami lepiej przemilczeć dziwne pytania nie na temat.

Wszystko ładnie działa na której wersji sterowników?? Z jakiego powodu chciałeś zaktualizować sterowniki?? Dlaczego nie pobrałeś nowej paczki od GIGABYTE?? Tak się składa, że OEMs mają specyficzne wersje dostosowane pod dane modele serii sterowników i często wersje GENERIC od AMD czegoś nie mają, albo powodują problemy.

Widzę, że nawet moderacja olewa słowo “głupich”. Trudno się dziwić, skoro to nie jest obraźliwe to forum schodzi na psy. Łatwiej stwierdzić, że ktoś nie czyta ze zrozumieniem bo i tak nie wiemy do czego pytający dążył, skoro głupio pyta to jest na równi, że pytający jest głupi.

Pytanie: gdzie w tych zdaniach padła informacja o TV?

Złącze HD = HDMI (bo DSUB analog raczej odpada).

EOT

Jak już się tak hardcorowo czepiasz to czym się rózni telewizor od monitora ze złączem HDMi? Tylko tym, że jeden ma dodatkowo tuner TV jakiś, a drugi nie ma, poza tym to takie same wyświetlacze.

Ja tylko ubolewam, że zawsze dostaje ***bka jak ktoś albo mnie prowokuje do kłótni tutaj, albo napisze, że ktoś mniej lub bardziej mnie uraził lub obraził. Na to Moderacja pozwala wszystko i odrazu jak bezmyślne automaty tylko widzicie raporty na GEZEG to wszystko jego wina. Jakby tak chociaż raz pokazac, że jesteście myślącymi ludzmi i zastanowilibyście się, że moze jednak ktos mnie prowokuje moze to takie czy inne brzmienie słowa głupi, głupio etc mogło mnie urazić i nie najerzdżać na mnie co jednocześnie pokazujecie, że wszyscy inni mogą mnie gnębić jakkkolwiek i prowokowac bo ja najbardziej oberwę. Moze ich to podnieca, a wy na to pozwalacie.

Nie chce tu SPAM-ować, ale już mnie to tak wkurza, ze przestaje to w najmniejszym stopniu racjonalnie pojmowac.

To se podłącz antenę pod monitor(jak będzie gdzie) i ogladaj telewizję.

Weź przeczytaj ze zrozumieniem bo najwidoczniej bardzo cię to przerasta i nie SPAMuj!!!