Problem po instalacji WINDOWS 7


(Okid123) #1

Witam wszystkich :slight_smile:

Mam lapka ASUS K50IJ. Kupiłem go z W VISTA. Ale krzaczył, były z nim problemy, więc wrzuciłem SEVENA. Właśnie zauważyłem, że nie dzialaja mi np. skróty klawiszowe (Fn +...). W menadżerze urządzeń jest kilka pozycji oznaczonych : "nieznane urządzenie" i "podstawowe urządzenie systemowe". Jednak nie wiem co to jest i sterów zainstalować nie ma jak. Z tego co zauważyłem, póki co to na tyle :slight_smile: Proszę o pomoc :smiley:


(BenderBendingRodriguez) #2

Jak byk możesz znaleźć sterowniki do tego lapka tylko widocznie jesteś za leniwy, następnym razem trochę się wysil...

http://ca.asus.com/Product.aspx?P_ID=ZWrNVPXEbNNTjJZg

Masz tam opcję "Download"

następnie wybierasz Windows 7 i ściągnij najlepiej wszystko co możliwe


(suchmen) #3

A skąd my mamy wiedzieć jaki masz sprzęt i jakich sterowników ci brakuje? Wróżkami nie jesteśmy więc bierz specyfikację swojego kompa/laptopa i sam dojdź do tego co działa a co nie instalując po kolei sterowniki ze stron producentów twoich części/podzespołów.


(Okid123) #4

Instalowac tez wszystko? Byłem juz na stronie asusa...


(BenderBendingRodriguez) #5

Jak byłeś skoro masz nierozpoznane urządzenia i jedynym remedium na to jest zainstalować sterowniki? Wyślij mi screen z Twojgo menadżera urządzeń to Ci powiem co zainstalować.


(stalesz) #6

http://support.asus.com/download/downlo ... uage=pl-plhttp://www.user-guides.co.uk/cddownload ... 84770.html Ten typ pisany był pod sterowniki XP.Podaj jeszcze typ płyty.Zidentyfikujesz ją Everestem 5 http://www.pcworld.pl/news/335928/100/E ... rania.html


(Agatonster) #7

Okid2 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.