Problem po odinstalowaniu Comodo Internet Security Premium

Witam forumowiczów i proszę o pomoc.Od jakiegoś czasu CIS mnie sie wygłupiał,chciałem go usunąć żeby póżniej z powrotem pobrać.I teraz mam problem.Pousuwałem wszystkie jego foldery,samego CIS też.I nie mogę zainstalować tego antywirusa,wywala mi okienko,które dołączam niżej.Próbowałem też pobrać Avire i wywala okienko z setup.dll
Czyściłem komp CCleanerem i innymi podobnymi programami,nawet z forum CIS jakiś czyściciel do tych z Comodo nie pomógł.Noszę sie z zamiarem formatowania,bo nie widzę już pomysłów co robić.System to zabytek,XP.Ale ważne że śmiga jeszcze.

Spróbuj tego narzędzia jako admin. Jak nie zadziała, to w trybie awaryjnym i też jako admin.

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/deinstalatory/Uninstaller_Tool.html

Nic,to samo … :frowning:

Jak masz W8/10, to wyłącz na chwilę defendera i sprawdź czy setup pójdzie jako Admin.

Cześć @massaro76
Przed odinstalowaniem należało wyłączyć wszystkie aktywne funkcje CIS.
Teraz należy wyszukać wszystkich pozostałości po Comodo, aby się nie rozpisywać podaję ilustrację co należy wykonać.
Odinstaluj sterownik Comodo IS
Przeszukaj cały rejestr tak jak pokazałem i uważnie usuwaj co pokaże wyszukiwarka rejestru związane z Comodo
Restart komputera jeszcze raz czyść CCleanerem i próbuj zainstalować.