Problem po podłączeniu karty gf8800gt palit 512mb 256bit

Witam kupiłem kartę grafiki gf 8800gt http://www.allegro.pl/item287378136_pal … _pci_.html i po podłączenuj jej monitor nie uruchamia się??: Czym może być to spowodowane. ?? płyta główna to ASRock 775Dual 880Pro .Liczę na szybką odpowiedź. Dziękuje.

podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty (komputer nie uruchamia się) ?? jaki masz monitor ?? lcd ??

podłączyłem monitor lcd 19 cali LG. komp sie uruchamia ale monitor jest w stanie tzw czuwania ale nie wiem czy system stsrtuje.

korzystasz z połączenia d-sub czy dvi ?? zlokalizuj na monitorze przycisk SOURCE i naciśnij.

dvi a na monitorze nie ma soucre nie moge znalesc. i z karty mam przejsciówke na zwykly kabel zeby lcd podlaczyc.

acha czyli podłączasz monitor z wyjściem d-sub przez przejściówkę na dvi w karcie ?? a zasilanie karcie podłączyłeś ??

karte posłaczyłem i zasilanie do niej PCi e tak zwane i wiecej nic.

sprawdź czy prawidłowo siedzi w slocie, zmień przejściówkę (może wadliwa) masz inną kartę graficzną ?? jaki masz zasilacz ??

bardzo dobrze siedzi mam inna kartę (starą i teraz z niej korzystam przejsciowkę zmieniałem gdy po uruchomieniu monitora jz nie pisze sparwdz przewód sygnałowy. zasilacz amacrox warrior 450watt

a zatem to wina albo kabla (przejściówki - czyli jego części) albo nowej karty. jaki ten zasilacz ??

powyżej pisze 450 watt