Problem po uruchomieniu kompa

Witam

mam problem po uruchomieniu kompa wyskakuje mi małe okienko z wykrzyknikiem, w nagłówku jest napisane “Aplication Launcher” a pod spodem “Unable to load configuration”

Może ktoś mi pomoże co mam zrobić?

A możesz dać tego screen’a?Będzie łatwiej.

Pewnie że tak, tylko że jestem zielony i mowiedz jak tego screna mam zrobić i wkleić?

Naciskamy klawisz “Print Screen”(znajduje się on na górze klawiatury, obok klawisza F12).

Włączamy Painta.

Wybieramy “Edycja”, a potem “wklej”.

Zapisujemy obrazek.

Wysyłamy na www.otofotki.pl ( na przyklad).

Potem ze strony otofotki bierzemy bespośredni link do fotki i wklejamy na forum pomiedzy znaczkikami

[img] [/img]

Jestem zielony i trochę mi to zajęło ale oto zrzut

[http]

co masz w autostarcie?

Start/Uruchom/msconfig zakładki usługi i uruchamianie

Ściągnij CCleaner’a i przeczyść rejestr.

Dodatkowo nawiąże do wypowiedzi qasx’a , zrób screen’a wszystkiego co masz w zakładce uruchamianie.

Odinstalowywałeś ostatnio jakiś program?

(wydaje się że coś zostało w autostarcie)

Na zakładce usługi i uruchamianie jest bardzo dużo pozycji, zrobić zrzut?, Jeśli tak to jak mam rozszerzyć to okno aby zakładka usługi była cała (tzn z wszystkimi pozycjami?)

Tak.Screen’a dawaj :wink:

Daj najpierw całe uruchamianie.Potem zobaczymy usługi.

zrobić jeden zrzut, wkleić do painta, wyciąć kawałek z oknem, wkleić do innego obrazka w paincie, przejechać na dół, zrobić drugi zrzut, i rozpocząć procedurę od nowa

w zakładce uruchamianie maksymalnie poszerz kolumnę polecenie. to jest ważniejsze niż to gdzie w rejestrze to się znajduje

Kolego odezwę się jutro, bo muszę jechać do dentysty, wszystko sobie później przygotuję i wrzucę tu na forum

Pozdrawiam

Start -> Uruchom -> msconfig i odznacz aplikacje, które zostały już usunięte lecz wpisy w autostart pozostały (na zakładce startup, uruchamianie). Chyba pamiętasz co ostatnio usuwałeś :wink: