Problem po włączeniu komputera - brak pulpitu

Witam!

Kuzyn przyszedł do mnie z laptopem bo po zainstalowaniu gry od kolegi i włączeniu pulpit przewrócił się o 90stopni i zrobił się ogromny. Obróciłem go i nadal był duży i ze by to naprawić nacisnąłem prawym, opcje grafiki, dopasowanie panelu i zachowaj współczynnik proporcji. I nagle ekran znikł. Zrobił się mały. wodac tylko kawalątek na górnym roku. I nie mogę zmienić w ogóle ustawienia bo nic nie widac. Już przywracanie systemu do ostatniej konfiguracji nie pomogło. Jak mogę to naprawić?

Proszę o pomoc. Myślę że zrozumiale opisałem problem.

A o to zdjęcie http://imageshack.us/photo/my-images/842/p1309111725.jpg/

adri991 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

uruchom system w trybie awaryjnym i zastosuj przywracanie systemu do czasu gdy problemu nie było

f8 podczas uruchamiania i tam jest opcja żeby uruchomi w trybie vga i uruchom

Po naciśnięciu f8 i daniu przywrócenie ostatniej dobrej konfiguracji nie działa i pisałem to już na początku że nawet to nie pomogło!!

Dalej jest to samo! Co poradzicie?

mu nie chodzi o ostatnią dobra konfiguracje tylko żebyś uruchomił tryb awaryjny i tam kliknał start-> wszystkie programy-> akcesoria-> przywracanie systemu i tam przywrócił z próbowałeś go uruchomić w trybie vga(rozdzielczość 640x480)

Dzięki wielkie za wyjaśnienie:D

Już przywróciłem i naprawiłem system:)

Jeszcze raz dzięki.