Problem po wymianie karty graficznej ( zacinanie/ autoreset)

Witam forumowiczów.

 

Zwracam się z ogromną prośbą o próbę pomocy w moim problemie.

2dni temu kupiłem kartę graficzną Gigabyte  GTX770, wcześniej pracowałem przez tydzień na karcie zintegrowanej.

Przed wymianą wszystko było okey i działało jak należy. Po wymianie pojawiło się kilka problemów.

Komputer uruchamia się moim zdaniem zbyt długo:

Zacznij od napisania tutaj całego posiadana sprzętu, a przed wszystkim marki i modelu zasilacza.

 

Wszystko już uzupełnione ;]

Sterowniki do grafiki w jakiej wersji? Spróbuj zainstalować poprzednią wersję.

 

Dodatkowe zasilanie podłączone do karty?

LokerLGS

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Sterownik najnowszy pobrany za pomocą oprogramowania Geforce Experience a dokładniej wersja “337.88”.

Zasilanie oczywiście podłączone zarówno 6pin jak i 8pin.

 

Czy ktoś zna przypadki jakoby te sterowniki były jakies felerne ? 

Pierwszą moją myślą również były sterowniki ponieważ reset wyglądał trochę jak ewentualny crash sterownika tak samo zresztą problem w cs’ie.

Drugim podejrzanym był zasilacz ponieważ sam reset mógł mieć podłoże zaniku zasilania. 

Dziwne jest że np w tej chwili gram w cs’a od 1,5h i problem nie występuje. 

podaj nazwę zasilacza, jak umiesz sprawdź napięcia karty graficzne w idle i stresie np przez program aida64 podaj też temepratury