Problem po wymienie karty graficznej

Witam. Wymieniłem dzisiaj karte Intel HD Graphics 4400 na AMD Radeon HD 7770. Na początku pojawił się problem z sterownikami, potem musiałem pozbyć się czarna ramki do okoła ekranu. Pobrałem sterowniki ze strony gigabyte ale nie działało poprawnie. Więc przy pomocy programu Crimson Edition pobrałem brakujące sterowniki. Wtedy ekran się naprawił. Później w trybie awaryjnym wyczyściłem stare pliki. Wtedy sterowniki same sie pobrały ( wcześniej się to nie udało ) dodatkowo jeszcze raz odświeżyłem sterowniki. Gdy wszedłem w menedżer urządzeń to już nie wyświetla się karta Intel i Radeon lecz to co widać na screenie. Nie wiem co dalej bo sam się w tym pogubiłem. Gdy testowałem jedną grę, która miała działać lepiej, to nie działa lepiej a może i gorzej. Co zrobić aby wszystko chodziło poprawnie ?

Screenshot_1.png

Karty nie wymieniłeś, tylko wstawiłeś dodatkową.

W pierwszej kolejności zainstaluj sterowniki od Intela

http://www.intel.com/content/www/us/en/support/graphics-drivers/graphics-for-4th-generation-intel-processors/intel-hd-graphics-4400.html

 

 

Intela już nie ma komputerze nawet. Już zorientowałem się, że nie podłączyłem przewodu od monitora do karty graficznej. Odpowiedź była tak blisko. Teraz niestety nie posiadam odpowiedniego wejścia aby podpiąć do karty graficznej. Bede musiał kupić przejściówke lub jakoś inaczej…

 

Jestem bardzo ciekawy w jaki sposób "wymontowałeś"  zintegrowaną kartę.

Intel HD Graphics 4400 to grafika wbudowana w procesor i w pierwszej kolejności Windows z niej skorzysta niż z Radeona.

Jak to zmienić ?