Problem po wypaleniu płytki

Przy odpaleniu instalki Windows 7 spod XP wyskakuje mi taki komunikat:

Aplikacja lub biblioteka DLL G:\Sources\SPWIZENG.DLL nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną.

drugi komunikat The file “autorun.dll” could not be loaded or is corrupt. Setup cannot continue. Error code [0xC1]

Co z tym zrobić ?

To jest wersja 32 bitowa. Próbowałem już 64 bitowa ale też nie szła. Pisze że plik ma 2,36 GB a mi się wyświetla 50 mb

bo obraz płyty powinieneś nagrać na płytę DVD i bootować ją przy starcie komputera a nie uruchamiać po kontrolą systemu operacyjnego.

Mam na DVD a jak próbuje boot-ować to mi nie czyta albo klawiatura wtedy nie pracuje

Dodane czwartek, 18 czerwca 2009, 13:52

Zrobiłem test przez Windows 7 upgrade Advisor Beta i wyszło co takiego:

DAEMON Tools

version 3.47.0

DAEMON’S HOME Uninstall first You need to uninstall this program before upgrading to Windows 7. You won’t be able to install it after upgrading to Windows 7.

Visit the publisher’s website.

Adobe Acrobat 4.0, 5.0 CE

version 5.0

Adobe Systems, Inc. Reinstall with minor issues You need to uninstall this program before upgrading to Windows 7. You can reinstall this version of the program, but you might experience minor issues.

Visit the publisher’s website.

Heroes of Might and Magic III Armageddon’s Blade Minor issues You might experience minor issues using this program while running Windows 7. For more information, go online to the manufacturer’s website.

EA SPORTS online 2007 Minor issues You might experience minor issues using this program while running Windows 7. For more information, go online to the manufacturer’s website.

Go online to download an update to fix this issue.

Logitech Desktop Messenger

version 2.52.18

Logitech, Inc. Minor issues You might experience minor issues using this program while running Windows 7. For more information, go online to the manufacturer’s website.

Messenger

version 4.7.0.3001

Microsoft Corporation Minor issues You might experience minor issues using this program while running Windows 7. For more information, go online to the manufacturer’s website.

To są rzeczy złe ale Upgrade pisze żebym backup system first.

a ustawiłeś w BIOS aby w pierwszej kolejności bootowało z płyty a nie z dysku ??

Oczywiście

Z Microsoft

Może zwyczajnie obraz lub płyta są uszkodzone. Spróbuj pobrać obraz jeszcze raz (najlepiej wypal go na DVD-RW - jeśli coś nie pójdzie płyta nie nadaje się tylko do wyrzucenia) :slight_smile: i spróbuj ponownie zainstalować.

Klawiatura przewodowa, czy bezprzewodowa?

3 raz pobierać !!

To już 3 razy pobierałeś?

Poza tym wiem, że niekiedy klawiatury bezprzewodowe mają problemy z działaniem w tym trybie w jaki wchodzi instalator W7 (na przykład sąsiadowi taka klawiatura nie działała - chodziło o menu wyboru trybu uruchomienia systemu, ale to prawie to samo) - najlepiej załatw sobie jakąś zwykłą klawiaturę przewodową (najlepiej na PS/2) i sprawdź czy wtedy zadziała.

Pobierałem 2 razy. Spróbuję skombinować jakąś klawiature