Problem po zainstalowaniu SP3 PROSZE O POMOC!

Witam!

Zainstalowalem SP3 i mam wielki problem… gdy wejde na mój komputer to widze tylko ikonki a reszta jest cala czarna, to samo tyczy sie kazdego okna oprocz gg i internetu… pasek narzedzi jest caly czarny i widac tylko ikonki. nie moge zmienic stylu bo nic nie widze jak dam tam gdzie sie zmienia styl. a sp3 nie moge usunąć bo jak wchodze na dodaj usun programy to nie widze nic tylko czarne okno:

Oto screen pulpitu:

KLIK 1

a zdjęcie poniżej to po lewej otwarty start a na środku okno dysku C:

KLIK 2

Co mam zrobić żeby wszystko wyglądało normalnie :confused:

używałeś pewnie uxtheme patcher pod sp2… lepiej załóż nowe konto w systemie i zobacz czy dalej problem występuje…

no niewiem czy sie uda zalozyc nowe konto bo nic nie widze…

a w trybie awaryjnym -tak samo?

ok zrobilem tak :wink: udalo mi sie zrobic jakos na chybil trafil nowe konto na ktorym nie ma sp3. wszystkie dane z pulpitu i tamtego konta dalem na to nowe :slight_smile: usunalem stare i nie ma zadnego problemu mam wszystko tak jak wtedy…

A od kiedy to SP3 instaluje się na koncie danego usera a nie w całym systemie :o :o :o

Miałem tylko jedno konto na którym zainstalowalem SP3, gdy zrobilem na tym jedynym zepsutym koncie nastepne, to na tym nowym nie bylo sp3 tylko sp2 :wink: niewiem dlaczego ;]