Problem po zalogowaniu w mandriva 2006

po wpisaniu loginu i hasła nic dalej się nie dzieje. może trzeba cos wpisać zeby system sie dalej uruchamiał?

Po wpisaniu powinno już sie wszystko normalnie odbywać, może zainstalowałeś coś źle

robiłem wszystko zgodnie z kolejnością. nie wiem co mogło by sie stać

hmnmm czyli co zwiecha czy czarny ekran? O_o moze plytka byla walnieta albo tak jak Dean999

nie no po wisaniu loginu i hasla bylo tylko napisane {user@localhost`]$_ i ten podkteślnik mruga i tak cały czas

tryb tekstowy :smiley:

tryb tekstowy? że niby jak? ale jak włączyc tego linusa żeby zobaczyć normalny pulpit

hehe ;] przed logowaniem powinienes miez tez [opcje] tzn na ekranie logowania :stuck_out_tongue: tam wybierz sobie KDE badz GNOME lub co tam masz zainstalowane zatwierdz i dopiero sie loguj.

nie ma czegos takiego u mnie. ładuje sie system. potem uruchamia się czarne okno i tam sie podaje login i hasło a potem juz stoi w miejscu

no bo co Ci się ma pokazać jak to tryb tekstowy :stuck_out_tongue:

to jak mam włączyć ? kiedy uruchamia się system są jakieś trzy opcje do wyboru w tym opcja linux. niezależnie od tego jaką wybieram włącza sie to samo i efekt ten sam. logowanie, hasło .zawiecha. to co mam zrobić?

A może spróbuj jeszcze raz zainstalować przecież i tak nie stracisz żadnych plików, a może to pomoże

instaluje raz jeszcze. może faktycznie to coś da. właśnie wybrałem pakiety jakie będą zainstalowane. instalacja trwa

Złączono Posta : 26.03.2007 (Pon) 17:49

ok system sie uruchamia. jednak w takiej rozdzielczości i w takich kolorach ze ledwo cos tam widze. jak to naprawic?

heh… zainstalowac stery do grafy? tzn do karty graficznej

a skąd je wziąć? ati radeon x800gto 128mega jak zainstalować skoro tam ledwo cokolwiek widać?

A w opcjach niemożna przestawić poprostu u mnie nawet bez sterów było można przestawić rozdzielczość