Problem po zmontowaniu kompa

Witam.
Mam problem z moim PC a mianowicie wymieniłem dzisiaj chłodzenie i po zamontowaniu płyty w obudownie komp sie uruchamia ale nie słychać buzera ani nie ma obrazu. Karta podłączona przez DVI i HDMI. Dodam że nie wkręciłem jednej śrubki mocującej płyte bo przeszkadzał mi radiator. Mam sie obawiać uszkodzonej płyty głównej czy zasilacza?

Jeżeli komputer się uruchamia, to zasilacz raczej jest sprawny. Rozłóż komputer ponownie i poskładaj jeszcze raz. Tym razem upewnij się, że wszystko podpinasz w odpowiedni sposób. Opisany przez Ciebie objaw wskazuje raczej na nieprawidłowy montaż / uszkodzenie procesora. Albo źle podpiąłeś buzzer i dlatego nic nie słyszysz. Podaj pełną konfigurację Twojego sprzętu.

Włóż dobrze pamęć

Pamięć nie była wypinana

A więc tak: dzisiaj posprawdzałem wszystko od nowa, założyłem stare chłodzenie, przepinałem pamięć i nic. Nie świeci sie lampka od hdd ani nie da sie wyłączyć kompa trzymając przycisk uruchamiania. Brak mi już pomysłów

Moim zdaniem źle podłączyłeś do płyty głównej przedni panel komputera. Byłoby dobrze, gdybyś podał firmę i model płyty głównej.

ASUS M5A78L-M LX3
Raczej podlaczone dobrze bo dioda power sie swieci i zamienialem + i -. Wiatraki zasilacza, procka i karty sie kręcą a dalej nie pika. Zaczynam podejrzewać płyte
Ciekawi mnie to dlaczego można kompa uruchomić a nie da sie go wyłączyć przyciskiem na obudowie

Ale LED od twardego dysku jednak się nie świeci. Jeśli uważasz, że płyta podłączona jest właściwie, to pozostaje Ci zresetowanie BIOSu na gnieździe CLRTC (u dołu komputera) przez przełożenie zworki na kilka minut na piny 2-3 i potem powrót na piny 1-2.
Wszystko to przy odłączonym komputerze od sieci energetycznej 230 V.
Jeśli to nic nie da, to jednak wymontuj z powrotem tę płytę główną i sprawdź uważnie (szczególnie pod spodem) czyś przypadkiem nie dokonał jakiegoś zwarcia tym nowym chłodzeniem (jego mocowaniem). Być może płyta pękła w jakimś miejscu?

Reset biosu zrobiłem na samym początku przez wyciągnięcie baterii. Oglądałem płyte i wszystko wydaje się być w porządku!
Dodam że mam takie gniazdo ale nie mam żadnej pasującej wtyczki. Jedyna jaka została to 8-mio pinowa która teoretycznie mogła by tam pasować
20180218_104703|666x500

Problem rozwiazany. Okazalo sie że nie podłączyłem zasilania 12v. No cóż, jednak trzeba czytać instrukcje jednak mimo wszystko ta kostka wizualnie nie pasowała do gniazda w płycie. Mimo wszystko dziękuje za pomoc.
Temat do zamknięcia.