Problem podczas instalacji Windows 10

Posiadam Kiano Slimnote 14.1. Podczas instalacji Windows 10 wyskakuje błąd związany z sdbus. Jak to rozwiązać? Laptop miał być prezentem dla mamy, a tutaj taka kicha.

Pobierz porządne ISO i instaluj.

Lub źle zrobiony instalacyjny pendrive.

1 polubienie

Dziękuję za odpowiedź. Pena tworzyłem za pomocą Media Creation Tool, spróbuję zrobić w Rufusie.

Proponuję sformatować porządnie pendrive i za pomocą Windows 10 Media Creation Tool utworzyć dysk instalacyjny.

Dzięki za wskazówkę, pomogło ponowne pobranie i stworzenie pena przez Rufusa.

A teraz z innej beczki, jako karta dźwiękowa widnieje w biosie Azalia HD Audio. Sterowniki nie są znajdowane ani przez Windowsa, ani przez DriverBooster ani Driver Solution. Te od Realteka będą pasowały?

Trzeba szukać na stronie producenta.

Ale najpierw spróbuj aktualizacji systemu z WU, może zainstaluje.

Edit:
Na końcu jak nie znajdziesz

Podasz identyfikator sprzętowy tej karty z menadżera i zobaczymy.

PPM na urządzeniu i właściwości i szczegóły i rozwiń właściwość i przestaw na identyfikatory sprzętu i z pola wartość kopiuj i wklej tu całość.

2 polubienia

PCI\VEN_8086&DEV_0F28&SUBSYS_0F288086&REV_0F
PCI\VEN_8086&DEV_0F28&SUBSYS_0F288086
PCI\VEN_8086&DEV_0F28&CC_040100
PCI\VEN_8086&DEV_0F28&CC_0401

Próbwałem już wszystkich znanych mi metod. Dodatkowo jeszcze nie wykrywa karty graficznej (sprawdzałem, w BIOSIe nie ma opcji odpowiedniej, coś musi być z jakimś jeszcze sterownikiem). Napisałem do producenta maila z prośbą o udostępnienie sterowników. Zobaczę, co odpiszą.

Edit:

Kartę graficzną znalazło po zainstalowaniu sterownika chipsetu. Pozostała jeszcze dźwiękowa.

A zrobiłeś na 100 % aktualizację z WU?

PPM na urządzeniach i niech szuka sterów sieci.

Tak, już kilkukrotnie to zrobiłem i wyrzuca, że nie może znaleźć.

Edit:

Już znalazło. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Pomógł sam Windows Update czy producent wysłał stery? Mam taki sam problem.

Producent nawet nie odpowiedział na maila ani na wiadomość przez skrzynkę kontaktową. Sterownik chipsetu Intel z3700 załatwił główną sprawę + WU + DriverSolution/DriverBooster