Problem podczas włączenia gimpa, nie znaleziono libpng14-14

witam mam taki problem podczas włączania gimpa pokazuje mi sie taka wiadomość "gimp-2.6.exe - Nie można znaleźć składnika. Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono libpng14-14.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. "

Wcześniej miałem inny problem ale przez noc miałem kompa wylączonego i przeszło. A dzisiaj wrzuciłem czcionki i zainstalowałem GAP’a z tej strony i później zrestartowałem program i to sie stało. A to chyba sie dzieje przez GAP’a bo wczoraj i dzisiaj zainstalowałem GAP’a i sie pokazał jakiś błąd.

Wiecie o co chodzi??

Zauważyłem podczas szukania dla ciebie pliku w sieci że nie wierzysz w nasze możliwości i chcesz poznać opinię ludzi z innego forum.

Zainstaluj ponownie GIMP’a. Potem wrzuć TEN PLIK do folderu, gdzie masz zainstalowany program i kliknij na nim 2 razy żeby sie rozpakował. Prawdopodobnie jeśli nie zmienisz miejsca gdzie się ma instalować będzie to C:\Program Files\Gimp.

z tej strony nie da sie pobrać, a pisze na paru forach bo potrzebuje jak najszybszej odpowiedzi !!

nawet z dll-files.com nie da sie sciągnąć

Sam sobie odpowiedziałeś…