Problem podczas zmiany softu w k550i

Witam serdecznie

Mam problem ponieważ chcę zmienić soft w moim k550i na w610i i podczas próby połączenia telefonu z XS++ nie chce sie podłączyć mimo że daje w programi connect i trzymam klawisz C i podłaczam telefon do kabla USB nie wiem co jest nie tak…

Proszę o pomoc i Pozdrawiam

Źle piszesz. Wystarczy ten kabel co jest w zestawie razem w telefonie.

Sam zmieniałem softa i patchowałem mojego W810i za pomocą zwykłego kabla.

Romek masz zainstalowane w komputerze sterowniki USB Flash? Bez tego nie połączysz się i nie zmienisz softa przez żaden program.

TUTAJ masz wszystko

Barteek pobierałem te USB Flash i wypakowałem do Windows-System32-Drivers … nie wiem czy to moze byc wina że mam Viste…

Napewno nie jest to wina Visty, ponieważ ja też posiadam ten system i wszystko działa bez najmniejszego problemu :wink:

Być może winne są te sterowniki, które instalowałeś ręcznie… zainstaluj te Sterowniki USB FLASH z których ja korzystam… po instalacji nie powinno być problemów z połączeniem :wink:

Te sterowniki są bez cyfrowego podpisu, o czym poinformuje Cię komunikat podczas instalacji… wybierz opcję kontynuowania instalacji. Sterowniki są sprawdzone, napewno nie padnie Tobie system po instalacji.

OT - kosz

hmm no i dalej nie działa… to samo co wcześniej … aha i jak podłącze telefon do kompa z wciśniętym klawiszem C to pojawia się to:

50694c1ef8054e56m.jpg

PS. Gdy puszcze klawisz C i poczekam chwile to pojawia mi sie okno gdzie moge przegladac pliki w pamieci telefonu itp

PS2. DObra poradziłęm sobie :slight_smile: a teraz mam takie pytanie czy przed zmianą softu muszę zrobić kopie jakichś plików albo coś takiego??

najlepiej przenieś kontakty z telefonu na sim… a pliki wrzuć na kartę pamięci…

Kolego wejdz na http://www.k550i.pl albo napiusz do mnie chętnie pomogę wgrać soft,stery dzwięku itp pozdro

radziłbym zrobić kopie GDFS- zrobisz to XS