[Problem] Podpinanie domeny .pl pod serwer 000webhost

Witam, posiadam taki problem iż gdy próbuję odpalić moją stronę z domeny (quendu.pl) wyskakuje błąd w przeglądarce, a jeżeli próbuję z ip (66.197.250.229) to wyskakuje że nie ma żadnej strony pod tym ip. Co mam zrobić żeby strona działała? W sensie żeby można było do niej ‘wejść’ za pomocą domeny? (mam domenę z az.pl )

Czytałem kilka poradników ale coś mi nie wychodzi, czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi? A może webhost wgl. nie utworzył mi strony? (Tyle że FTP działa)

Z góry dzięki za szybką opowiedź :slight_smile:

//Edit

Przepraszam, ale chyba rozwiązałem problem… “Domena nie jest aktywna: quendu.pl” (dopiero zarezerwowana)

Jeszcze raz przepraszam za głupotę xD

//Edit2

A jednak coś jest nie tak… Czy po wejściu na adres ip strony (podany wyżej) powinna się mimo wszystko otworzyć? (jest plik html na serwerze)

WYskakuje coś takiego:

You have reached server main page.

This is our server main page, no website is hosted here. 

To report abuse click here.

www.000webhost.com - is Free Web Hosting provider


Register now and get it all free:

250 MB of Disk Space, 100 GB Bandwidth

PHP and MySQL support with no restrictions

cPanel control panel

No ads of any kind

And much much more.. see our features page

Sprawdź po kolei:

  • czy adres IP jest dobry;

  • czy plik na serwerze nazywa się index.html (spróbuj dać index.htm)

jeśli to masz ok skorzystaj z ich darmowej sub domeny pojawia mi się przy zakładaniu konta - na pewno masz możliwość jej włączenia

Co do IP jest dobry, co do indexu to zawsze nazywam htm :stuck_out_tongue: Szkoda palca na dopisanie ‘L’ xD

Jeżeli do jutra mi nie zadziała to skorzystam właśnie z ich subdomeny i zrobie przekierowanie :smiley: