Problem portami usb

witam porty usb nie czytają mi przenośnych pamięci teraz nawet i już telefonu chodzą tylko myszka i neostrada :confused:

jak myslicie format załatwi tą sprawe czy to wina sprzętu?? bo nie wiem czy jest sens bo komp był 2 3 tygodnie temu formatowany może to wina zainstalowania sterów do drukarki bo po tym zaczeło to sie jakoś dziać ale nie jestem w 100 % pewien :confused: :twisted: :twisted:

Wejdź w menadżer urządzeń/widok/pokaż ukryte urządzenia/kontrolery USB/i pousuwaj wszystkie urządzenia ukryte, czyli pokazane niewyraźnie. To samo w magazyny wymienne i stacje dysków. Teraz podłącz urządzenie

A masz może sterowniki od płyty głównej zainstalowane? To jest w tej chwili najważniejsze ;]

Aaa, no i jeszcze minimum musisz mieś SP1 do Xp, żeby ci USB dobrze chodziło :slight_smile:

Bzdura. USB 1.1 chodzi nawet w Win Me

mam sp 2:)

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Obsługa USB była już wprowadzona w Windows 95 OSR2.

Co z tego że chodzi, ale zawsze producent od płyty głównej zamieszcza na płycie ze sterownikami plik README w którym wyraźnie pisze że trzeba mieć minimum SP1, więc nie wciskajcie mi tu kitu ;] Wiem co mówię :slight_smile: