Problem (prawdopodobnie) z kartą grafiki

otóż mój problem polega na tym że w czasie grania resetuje mi się komputer

chciałem zrobic testy na 3dmark03 ale w trakcie również mi sie resetuje temperatura prcesora AMD ATHLON 2500 jest prawidłowa pamięć 512 mb dopiero co wymieniłem, więc czy może to wskazywać na uszkodzenie karty? (GEFORCE 5200 prolink).

przeleć pamięć memtestem

sterowniki która wersja ?? chłodzenie pasywne ?? zainstaluj atitool i zrób test na obecność artefaktów (min. 10min pracy czas wykonania testu nie powinien się resetować).

Jaki masz zasilacz marka, model i moc ??

zasilacz kupiłem nowy miesiąc temu 400wat sterowniki mam nainowsze na karcie jest wentylator a z tego co wiem to ten program jest do podkrecania kart ati a ja mam geforca

Ale jaki model i marka ??

Do tej karty najnowszych się nie instaluje najwyżej wersje 6x.xx

Ale do GeForce też się nadaje.

sprawdziłem pamięć , zasilacz,przeinstalowałem sterowniki na te z serii 6xxx i dalej się resetuje

Jakiej marki masz zasilacz?

Sprawdziłeś atitoolem karte graficzną

sprawdziłem atitolem zasilacz nie wiem jakiej marki ale jest nowy sprawdzony na 100 procent ok

dodam że komputer się resetuje tylko i wyłacznie gdy się gra w dość wymagające gry lub 3dmarku

to rozrkec obudowę i sie dowiedz.tak trudno przeczytać nalepkę na zasilatorze?nie mów ze sprawdzony bo znając życie kupiłeś jakiegoś feela albo mustanga za 30zl

Ale to że zasilacz jest to mało ważne :slight_smile: jaka marka to jest ważne

nie żadnego fella tylko chiefteca nie za 30 zł tylko za 250 zł i czy w końcu ktoś mi powie czy to moze być walnięta karta zamiast pytać