Problem (prawdopodobnie) z karta sieciowa Broadcom 802.11n


(Sanczezz) #1

Witam

Wczoraj sformatowałem komputer, ponieważ przy uruchamianiu niektórych programów wyłączał mi się internet. Wyglądało to tak że po włączeniu np niektórych gier internet zrywał, a po sciągnięciu gry do paska jeszcze przez chwile było widać puste okno "dostępu do internetu" (tzn przekreślone czerwonym krzyżykiem) po czym po kilku sekundach pojawiały się sieci i internet się łaczył. Po powrocie do gry internet natychmiastowo się zrywa. Najdziwniejsze jest to ze ten sam program potrafił przez pol roku chodzić bez zarzutu. Dwukrotnie zaleczyłem ten problem formatowaniem systemu, tym razem nie zadzialało. Do tego jeszcze teraz co chwile system się rozłącza i łączy samoczynnie z internetem. Posiadam kartę broadcom 802.11n, laptop Acer Aspira 5742G. Internet mam z Netii i łaczę się z nim za pomocą rutera NetiaSpot, wszystko to na Win7 Home Premium.

Próbowałem rozwiązać ten problem korzystając z już gotowych tematów w sieci, niestety, przerasta mnie to, ponieważ zupełnie się na tym nie znam.

Przeinstalowanie sterowników nic nie dało, restart rutera podobnie, tak samo sciągnięcie aktualizacji do windowsa, a panowie i panie z Netii nie wiedza co począć i chcą do mnie techników wysyłać. Dodam ze z tej sieci korzystają jeszcze 2 komputery i tam wszystko chodzi bez zarzutu.

Poniżej przedstawiam zrzuty poszczególnych komand w wierszu poleceń które (chyba) powinienem zrobić

http://www.wklej.org/id/903889/ ipconfig/all

http://www.wklej.org/id/903892/ netsh interface ip show config

http://www.wklej.org/id/903896/ route print

http://www.wklej.org/id/903899/ netsh wlan show drivers

http://www.wklej.org/id/903900/ netsh wlan show networks

http://www.wklej.org/id/903903/ netsh wlan show all

Z niecierpliwością czekam i z góry dziękuje za pomoc!!


#2

Sanczez , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.