Problem prawdopodobnie ze sterownikami

Mam problem. Posiadam GeForce 8400 256 MB , RAM 2 GB. Gdy odpalam jąkąś gre na Viście ta gra strasnie się tnie:/. Nie jest to wina napewno karty graficznej ponieważ nawet strsni stare gry jak Knight and Merchants się tną. Wg mnie jest to problem albo ze sterownikami albo rozdzielczością ekranu lub coś w tym stylu. Chciałem pograć sobie w GTA4 ale tu też się tnie nawet na detalach 0, teksturach 0 itd. Macie jakąś rade?

PS. Próbowałem instalować najnowsze sterowniki do kraty graficznej lecz wyskakuje taki komunikat: ‘’ Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z akualnym sprzętem.’’

Ściągnij odpowiednie drivery z tej stronki i będzie OK.

Pisałem już ‘‘Ps.’’ Występuje komunikat że nie można zainstalować z powodu niemożności znalezienia sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. :confused:

O GTA4 na tej karcie zapomnij.

Masz laptopa czy stacjonarny komputer?

laptop. No ale chodziaż na LOW detalach powinno iśc normalnie.

Musisz ściągnąc najnowsze sterowniki ze strony producenta , ściągnąć ten program http://rapidshare.com/files/173212113/M … 4.exe.html (do działania potrzebuje bibliotek net framework , rozpakowac sterowniki 7zipem http://www.7-zip.org/ (ppm na plik ze sterownikami , 7zip i extract to … ) , następnie włączasz ten program mobility dotnet , klikasz browse i wsazujesz folder z rozpakowanymi sterami po czym kilkasz modify , czekasz chwilke . Potem ppm na moj komputer ===> właściwości ===> sprzęt ===> menadzer urzadzen ===> ppm na swoja karte graficzna i aktualizuj sterownik . Podajesz folder z przerobionymi sterami . Powinno działać .

P.S.Dopiero teraz zauważyłem , że masz viste . Sprobuj tak jak napisalem .

Sterowniki są w formacie .exe . DotModify nie wykrywa ich.

Podaj nazwę laptopa.

hp pavilion dv 6715

Zainstaluj 7zipa i ppm na stery ==> 7zip ==> extract i wtedy modyfikujesz

windows pokazuje że sterownik jest aktualny :confused: nic się nie dzieje. Niewiem co jest z tym komputerem:/

PS. Wersja sterownika : 7.15.11.5665 , system Vista pokazuje wynik dla mojej karty w grach : 4,5

http://www.vista.pl/porady/411_instalac … nikow.html może pomóc, ale o GTA4 to i tak zapomni.

Wreszcie się udało. A GTA chodzi plynnie przy medium detalach. Dzieki wszystkim za pomoc. ;]