Problem prawdopodonie z wirusem!

Witam mam taki problem z dnia na dzien komp zaczął strasznie wolno chodzić wi fi przestało działać itd.zrobiłem formata zainstalowałem windowsa(oryginalnego) co wsumie wiele nie zmieniło.komp dalej ma zawieszki nie ktore programy strasznie wolno chodza albo w ogole, co chwile pada siec bezprzewodowa i musze non stop wpisywac klucz sieciowy.nie działa mi nokia pc suite wyskakuje ze nie może uruchomić lunchapplication do tego znalazlo by sie pare programow ktore rownież odmawiaja posłuszenstwa.Próbowałem naprawić kompa wg.tego co przeczytałem na forach i nic nie pomogło ani odkuurzacz ani ashampoo firewall ani ccleaner miałem też NOD atiwirus i nie wiem co dalej robić!komp nie jest ani az tak słaby ani tak stary.bardzo prosiłbym o pomoc i z gory dziekuje

przeskanuj kompa skanerem z bootowalnej LiveCD np Dr.Web

tutaj

zapomniałem napisać jeszcze że mam problem z otwieramniem nie ktorych stron jak microsoft upade albo chociażby dr web:/

W takim razie wklej log z ComboFix

Podczas pobierania i skanu ComboFix’em wyłącz antywirusa i zapory.

Logi wklej na wklej.org lub wklej.to a tutaj tylko link do wklejki.

niestety po sciągnieciu z innej strony program odsyła mnie po klucz licencyjny albo nowa werje ktora mozna pobrac tylko ze strony dr web ktora mi sie nie uruchamia

Dodane 11.08.2009 (Wt) 10:08

po sciagnieciu programu combofix z wyżej podanego linku i kliknieciu na ikone combofix wyskakuje nastepujący błąd:Uwaga!twój komputer może być zainfekowany wirusem modyfikującym pliki VIRUT!

Dodane 11.08.2009 (Wt) 10:10

i jest tylko opcja OK po czym program się wyłacza a ikona znika

Musisz pobrać i nagrać Dr.WEB LiveCD na zdrowym, nie-zainfekowanym komputerze.

kozanostra , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif