Problem prosze o dopowiedz

witam mam pytanie moze zaczne od opisu sytuacji, wiec ktos oszukal mojego kolege na 4500zl~. znam tylko jego nr Gadu Gadu i wiem ze mieszka w Krakowie czy istnieje jakas mozliwosc wyciagniecia dokladnego adresu przez jego ip ? czy moze istnieje jakis inny sposob z gory dziekuje za odpowiedzi.

Policja zlokalizuje owego naciągacza bez problemu. Na własną rękę tego nie zrobisz.

Czy chodziło może o zakupy na allegro? Jeśli tak- zgłosić również do obsługi serwisu.

Kolega powinien niezwłocznie zgłosić to lokalnemu szeryfowi. To jedyna droga i sposób na oszusta.

Wujek808

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie. Popraw również wszystkie swoje posty w tym temacie, pod kątem polskim znaczków. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Jak się naciąłeś. Domyślam się, że w sposób bardzo naiwny. Opisz dokładnie, o co chodzi.

http://allegro.pl/phorum/read.php?f=298 … v=t&t=7998

Wszystko na tacy, tylko się szukać nie chce, prawda? :roll: