[problem] przeglądarka Opera

witam serdecznie

mam problem mianowicie z zalogowaniem się do tego tupu strony

https://www.devon.wordpress.com/wp-login.php

w Internet Explorer normalnie wyskakuje okno logowania. Ale w Operze Wersja 8.54 od dziś pojawił mi się taki oto komunikat

Nie można dokończyć bezpiecznej transakcji


Próbujesz odwiedzić adres https://www.devon.wordpress.com/wp-login.php, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.

Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.

Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym, takiego jak np. zapora połączenia internetowego, są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci.

Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego (firewallem) sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci.

Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że musisz używać proxy, aby łączyć się z Internetem. Odśwież stronę.

Potrzebujesz pomocy?

Otwórz Pomoc Opery.

Odwiedź witrynę wsparcia technicznego Opery.Bezpieczne połączenie: błąd krytyczny (810)


https://www.devon.wordpress.com/wp-login.php


Niedozwolony lub niemożliwy do potwierdzenia certyfikat.

Chodzi tu o certyfikat w IE akceptuje, a w Operze odzuca od dzis :frowning: ??

74e8a3344ab62ef4m.png

Poczekaj, może błąd zostanie naprawiony.

Przy okazji - zaktualizuj Operę do najnowszej wersji.

Wersja 8.54 zawiera krytyczny błąd.

jakos byłem przyzwyczajony do Opery tej oto wersji :slight_smile:

dzięki za pomoc, pozdrawiam !

Aktualizacja powinna rozwiązać ten problem, ale jeśli nie chcesz aktualizować przeglądarki no to do otwierania tej stronki o której piszesz używaj IE, choć to nie jest najlepsze rozwiązanie, gorąco polecam aktualizację Opery, to jest naprawdę dobra przeglądarka, a nowa wersja obsługuje się praktycznie tak samo jak 8!