Problem przy instalacji EdgeCAM. Potrzebna mała porada

Witam.

Zatem mam nie mały problem przy instalacji EdegeCAM. Specyfikacji tego programu nie bede rozwijał bo myślę ze nie jest to tu potrzebne, zamieszczę jedynie wymagania sprzetowe podane przez producenta.

A więc, przy instalacji tego oprogramowania do momentu instalacji Microsoft SQL Server Express i Microsoft Visual C++ wszystko przebiega bez najmniejszego problemu. Problem tkwi w tym że w trakcie instalacji wyskakuje bluescreen a nastepnie przy ponownym każdorazowym uruchomieniu komputera, następuje ta sama sytuacja, bluescreen ->restart.

minimalne wymagania EdgeCAM

• Intel® Pentium® 4 processor, 2 GHz lub szybszy, Intel® Xeon™, Intel® Core™, AMD Athlon™ 64, AMD Opteron™, AMD Phemnom™ lub późniejszy

• 1 GB RAM dla Windows XP, 2 GB dla Windows Vista i 4GB dla 64-bit Systemu Operacyjnego

• 10 GB wolnego miejsca na dysku na instalację Edgecam

• Karty graficzne

• OpenGL compliant

• Minimum 128 MB pamięci dla wireframe systems

• Minimum 256 MB pamięci dla solid model systems

• 17" Kolorowy monitor z rozdzielczością 1280 x 1024

• napęd DVD

• Mysz z rolką

• Kontroler 3D (opcjonalnie)

• Karta sieciowa

• Internet Explorer 6 lub nowszy

• Port USB do obsługi klucza licencji EdgeCAM (chyba, że licencja jest licencją sieciową)

Wg mnie trzeba rozmyślać nad zmianą sprzętu bądz uzupełnieniem bieżącego o nową kartę graficzna :slight_smile:

bowiem posiadam GF MX4000 64 mb na AGP :wink: procesor to Intel Pentium 4 2.8 Ghz, 1Gb RAM .

Dziękuje z góry :smiley: :slight_smile: