Problem przy instalacji Milenium Edition

Obecnie korzystam z ME. Chciałem postawić od nowa system…zrobiłem dyskietke startowa ustawilem w biosie żeby ją pierwszą czytało a wywala mi komunikat insert disk czy cos takiego…Co mam zrobić żeby mi normalnie wczytało wiersz poleceń z dyskietki startowej?J

może żle zrobiłeś dyskietke viewtopic.php?p=642505

Jeżeli płyta z ME jest oryginalna to możesz zbootować z płyty instalacyjnej ME i tam postępować zgodnie z poleceniami instalatora bez konieczności tworzenia dyskietki startowej.

Pysiu link ok przyda się ale jak jeszcze zrobić żeby sformatować C? bo zawsze robiłem to przez dyskietke i jestem pewien że jest dobrze zrobiona bo testowałem na innym kompie…Po formacie zawsze wczytywałem z płyty lub z dysku plik setup i odpalało wsio…

A ustawiłeś w BIOSIE bootowanie z napędu floppy ??

Hmmm a w której zakładce mam jeszcze coś zmienić? Zmieniłem żeby pierwsza była czytana A,C, i coś tam…

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 14:46 został dopisany post przez boyluzak

Hmmm ? jak ja mam to zrobić?

Najlepiej jakbyś podał nazwę płyty głównej (biosy potrafią się znacznie różnić). Czy napęd jest włączony w Standard CMOS Features?

Płyta głowna Ab-BM6 takie coś…Hm a drugie pytanie niestety niezbyt rozumiem:/ niezbyt ze mnie informatyk?

Halooo proszę pomóż ktoś…