Problem przy instalacji Xp - komunikaty

Witam, chciałem dzisiaj zainstalować system na świeżo a podczas instalacji non stop wyskakują mi komunikaty że oprogramowanie do urządzenia nie przeszło testów zgodności. Nigdy czegoś takiego nie miałem, co klikam na ok to za chwilę znowu, jakiś komunikat od innego urządzenia co mam robić.? :frowning:

Dodam jeszcze że zaczęło się od komunikatu oprogramowanie dla urządzenia BATTERY nie przeszło trybu zgodności Microsoft Windows

System legalny? To jest komputer stacjonarny czy laptop? Jak laptop, to czy ma partycje recovery?

to komputer stacjonarny a system mam oryginalny.

Czy instalujesz system z poziomu systemu Windows, czy może korzystasz z instalatora z płyty boot’ującej?

Robiłem format z poziomu biosa jak zawsze. Nigdy nie miałem problemów, o ile od jakiegoś czas wybierałem system plików NTFS przy instalacji systemu i było ok. Do momentu kiedy nie powróciłem do nieszczęsnego FAT32. Słyszałem też teorię, że baterię na płycie głównej trzeba wymieniać mniej więcej co 5, 8 lat. A moja płytka ma już właśnie z dobre 8, co więcej bateria nigdy nie była wymieniana.

Spróbuj wyjąc baterie płyty głównej i od nowa zacznij całą instalacje z poziomu bios-a

napisz jak Ci poszło