Problem przy każdym włączeniu komputera

Przy każdym włączeniu komputera przed załączeniem się do systemu wyświetla się komunikat: SZCZEGÓŁY - Operacja We/Wy zainicjowana przez rejestr nie powiodła się w sposób nieodwracalny. Rejestr nie może wczytać, wypisać lub opróżnić jednego z plików zawierających obraz rejestru systemu.

I następuje odliczanie od 30 sekund w dół.W tym czasie jest jakiś komunikat o logowaniu.Potem pokazuje się normalnie pulpit z ikonami,ale wszystko trzeba na nowo instalować.Wszystkie programy np. gg ,mozilla firefox i większość sterowników trzeba instalować na nowo.Ale mam ogromny problem, ponieważ sterownika do nagrywarki lg model gsa - h44n też nie da się zainstalować.A nawet gdyby udało mi się go cudem znaleźć w internecie to i tak po zainstalowaniu trzeba zrestartować komputer a wtedy musiałbym znów na nowo wszystko instalować i tak w kółko.Pewnie trzeba na nowo zainstalować cały system ale jak mam to zrobić skoro ta nagrywarka mi nie działa bo nie można zainstalować sterownika.A w biosie jak ustawię żeby pierwsza szła nagrywarka to również nic nie daje.Już po prostu nie wiem co mam zrobić.

Ostatnio mi wykrył antywirus parę trojanów,a obok trojanów pisało chyba w nawiasie rejestr systemu.I było parę opcji czy wyleczyć plik i jakieś inne opcje.I kliknąłem,żeby wyleczyło ale pisało że nie może i chyba usunąłem ten plik i to pewnie był mój błąd.Muszę pewnie nagrać system na nowo ale jak mam to zrobić skoro nie działa mi dvd. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Uszkodzony rejestr systemowy.

Możesz spróbować załądować ostatnią sprawną konfigurację (ostatnie działąjące ustawienia).

Znajdziesz tę pozycję na liście menu startowego Windows po naciśnięciu klawisza F8 podczas startu systemu.