Problem przy minimalizowaniu gier

(Cicior) #1

Problem występuje w momencie minimalizowania gry, kiedy jest włączona w rozdzielczości 1920x1080 (na innych rozdzielczościach taki problem nie wystepuje) Gdy minimalizuje grę i ponownie ją maksymalizuje na ekranie pokazuje mi się czarny ekran, który jest poprzedzony “rozchodzącą się biała poświatą” nie wiem jak to inaczej formułować. Proszę o pomoc :frowning:

(InformatykPiotr) #2

A ten problem występuję tylko w jednej konkretnej grze czy w innych grach również?

(Cicior) #3

W Wocie i w GTA V. Dodam że w GTA V raz występuje raz nie. Ponadto jak odpalam inne gry pierwsza próba kończy się fiaskiem, dopiero druga pomaga ale i też nie zawsze. Nie mam zainstalowanych sterowników do monitora… ale to chyba nie ten problem.

(InformatykPiotr) #4

Sterowników do monitora? Pierwsze słyszę. Ale to raczej problem karty graficznej. Jaką masz? I możesz również przeinstalować sterowniki do niej.

(Cicior) #5

Posiadam GTX 1060 od Asusa w wersji 6GB

(przybylas) #6

grasz w trybie pełno ekranowym czy okna bez ramki?

(Cicior) #7

Pełnoekranowym, zapomniałem dodać że w przypadku okna bez ramki ten problem
nie występuje, jednak jakby nie patrzeć to jest problem, choćby przy
odpalaniu gier.

(przybylas) #8

Ja osobiście problemu nie widzę, niektóre gry po prostu nie lubią jak się je minimalizuje.
Od lat gram w trybie pełny ekran bez ramki między innymi żeby nie mieć tego problemu oraz mam 2 monitory a gram tylko na 1, a na drugim mam zawsze przeglądarkę internetową odpaloną.

(Cicior) #9

Ale jest jakiś powód, że tak się dzieje? Przy odpalaniu gier jest to
irytujące, że muszę kombinować żeby zmieniać rozdzielczości.

napisał: