Problem przy minimalizowaniu gier

Problem występuje w momencie minimalizowania gry, kiedy jest włączona w rozdzielczości 1920x1080 (na innych rozdzielczościach taki problem nie wystepuje) Gdy minimalizuje grę i ponownie ją maksymalizuje na ekranie pokazuje mi się czarny ekran, który jest poprzedzony “rozchodzącą się biała poświatą” nie wiem jak to inaczej formułować. Proszę o pomoc :frowning:

A ten problem występuję tylko w jednej konkretnej grze czy w innych grach również?

W Wocie i w GTA V. Dodam że w GTA V raz występuje raz nie. Ponadto jak odpalam inne gry pierwsza próba kończy się fiaskiem, dopiero druga pomaga ale i też nie zawsze. Nie mam zainstalowanych sterowników do monitora… ale to chyba nie ten problem.

Sterowników do monitora? Pierwsze słyszę. Ale to raczej problem karty graficznej. Jaką masz? I możesz również przeinstalować sterowniki do niej.

Posiadam GTX 1060 od Asusa w wersji 6GB

grasz w trybie pełno ekranowym czy okna bez ramki?

Pełnoekranowym, zapomniałem dodać że w przypadku okna bez ramki ten problem
nie występuje, jednak jakby nie patrzeć to jest problem, choćby przy
odpalaniu gier.

Ja osobiście problemu nie widzę, niektóre gry po prostu nie lubią jak się je minimalizuje.
Od lat gram w trybie pełny ekran bez ramki między innymi żeby nie mieć tego problemu oraz mam 2 monitory a gram tylko na 1, a na drugim mam zawsze przeglądarkę internetową odpaloną.

Ale jest jakiś powód, że tak się dzieje? Przy odpalaniu gier jest to
irytujące, że muszę kombinować żeby zmieniać rozdzielczości.

napisał: