Problem przy pobieraniu Java (windows7)

Witam, gdy chcę pobrać javę, wyskakuje taki o to problem. Co z tym należy zrobić?

“Zgadzam się…”, pobrać i zainstalować (jeśli jest potrzebna?). Chodzi tu tylko o to, że w przeglądarce Google Chrome nie jest ona obsługiwana.

Powiem od początku o co chodzi. W momencie, kiedy chciałem pobrać sterownik nvidii, przerzuciło mnie na tą stronę, abym pobrał jave. Po pobraniu wchodzę znów na stronę nvidii, aby pobrać ten sterownik i znów mnie przerzuca na jave, abym kolejny raz ją pobrał i tak bez skutku.

O nie! To coś jest nie tak. A nie możesz użyć innej przeglądarki do pobrania tych sterowników?

Może opera zadziała, jak myslisz?

Musisz spróbować! Nie ma innego wyjścia.
Podaj czy chodzi o komputer stacjonarny (jaka karta graficzna?), czy o laptopa (firma i model?).

https://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre10-downloads-4417026.html

  1. klikasz Accept License Agreement

  2. potem w link jre-10.0.2_windows-x64_bin.exe

Jak koniecznie do czegoś wymagana Java, jak potrzebna wersja 32 bitowa, to trzeba szukać ostatniego wydania 8 jak dobrze pamiętam.

Po pobraniu, nadal pokazuje przy pobieraniu sterownikow nvidia, abym pobrał Jave jeszcze raz. Nwm o co chodzi, tak cały czas sie powtarza.

Dziwne…