Problem przy pobieraniu plikow z internetu

Tak jak w temacie mam problem ze sciaganiem jakichkolwiek plikow z internetu przez przegladarke… Przykladowo Mozilla Firefox pobieram dany plik, dajmy na to ze sie pobralo 20 mega ze 100 i stoi w miejscu, pisze ze pobiera z predkoscia taka i taka i czas zakonczenia pisze 5 minut… normalnie jakby sie zawiesilo… i dalej pojsc nie chce… druga opcja jest taka ze pobiera plik jakis, tylko ze predkosc sie zmiejsza z 200kb/s do 5b/s az sie zatrzyma… w Chrome sie zawiesza podczas pobierania… nie wiem w czym lezy problem. Mam nowy komputer stacjonarny z Windowsem 7 na pokladzie. Antywirus AVG, ale nie sadze aby on coś blokował bo nawet jak go odinstalowalem bylo bez zmian… Od nowosci w komputerze mialem Internet Download Menager nie byl mi potrzebny wiec go odinstalowalem… moze on cos zakłóca? zainstalowalem go z powrotem i pobiera 3 minuty na pelnej predkosci a pozniej pisze 0 bit/s a pozniej znow sie rozpedza i znowu sie zatrzymuje… czy to moze byc u mnie jakas wina czy to wina dostawcy internetu? Prosze o pomoc. z gory dziekuje

Wesolych Swiat!

Podaj jakieś info na temat dostawcy, bo jest to kluczowe zagadnienie, oraz w jaki sposób jesteś “podłączony” do sieci. Na pewno nie jest to wina przeglądarki.