Problem przy próbie dołączenia do programu Windows Insider

Witam! Tak jak w temacie mam problem z dołączeniem do programu Insider, gdy już przeklikam się przez wszystkie potrzebne rzeczy to wyskakuje komunikat o ponownym uruchomieniu komputera, jednak jak kliknę “uruchom ponownie teraz” nic się nie dzieje(Próbowałem sam ponownie uruchomić komputer i nic). Co może być tego przyczyną?

W jakim sensie nic się nie dzieje ? Powinno się uruchomić ponownie i powinieneś mieć, że jesteś Insider. A za kompilacją czeka się nawet do 24 godzin, zanim Windows Update zacznie pobierać i instalować.

Właśnie nie uruchamia się ponownie i nie mam informacji że jestem insiderem.

Taka sugestia i sprawdź czy zadziała. Jeżeli używasz innego antywirusa niż windows defender, spróbuj go wyłączyć i wtedy wykonać kroki do zostania insider.

Właśnie używam tylko Windows Defender

Od kiedy chcesz wejść w ten program (Insider) ? Chcesz na 100% wejść ze świadomością, że decydując się na powrót na stabilną kompilację, musisz zainstalować na nowo system, aby WU nie pobierał ci na siłę insider po rezygnacji ?
Spróbuj pobrać obraz z stąd :
https://tb.rg-adguard.net , zamontuj go jako dysk wirtualny, W10 ma wbudowany emulator iso i uaktualnij. A w kompilacji insider ustaw później interesujące opcje.

Jak poszło autorowi z dołączeniem do Insider ? Ja z kompilacji finalnej 15063 uruchomiłem skip ahead i zainstalowało mi kompilację 16362 :slight_smile:

NIestety nie próbowałem już tak jak mówisz wyżej, wszystko pięknie ładnie się instaluje tylko jak uruchomi się ponownie to wyskakuje “Instalacja nie powiodła się w fazie SAFE_OS - podczas operacji wystąpił błąd BOOT”, próbowałem to rozwiązać. Ale nie szkodzi jak w najbliższym czasie będę reinstalował OS to skorzystam z obrazu z tej strony którą podałeś, bardzo mi się przyda wielkie dzięki za pomoc dzięki :smile: