Problem przy scrollowaniu

Piszę w tym dziale, bo mam wrażenie, że to wina sterów.

Posiadam Laptopa Dell xps l502x full HD od roku. Kupiłem go bez systemu i sterów.

Problem polega na tym, że ani Opera, ani Mozilla ani chrome nie działa mi prawidlowo, ciągle coś Mnie wywala, zacina, wolno scrolluje, co Mnie dziwi. Mam dobry sprzęt, lecz nie mam pociechy. stery do karty i directu, wszystko jest ok. Robiłem formata i nic. Nie mam pomysłu. Już powoli zaczynam myśleć, że to przez tą rozdzielczość… full hd, ale przy mniejszej jest to samo. Znajdzie się jakiś kozak, który pomoże? :slight_smile:

Pozdrawiam!

Ciężko stwierdzić jednoznacznie. Czy grafika przycina również, gdy np. scrollujesz coś na kompie np. gdy przewijasz sobie foldery w Program Files, jakieś zdjęcia i muzykę? Wtedy problemem były by sterowniki do karty graficznej. Być może zainstalowałeś nie te, co trzeba.

Ok, kupiłeś bez systemu i sterowników… Ale po zainstalowaniu systemu ściągnąłeś ze strony wszystkie sterowniki i zainstalowałeś je?

Kiedyś przeczytałem na tym forum w dziale sprawdzone porady, ciekawą radę na podobne zjawisko - wyłączenie w opcjach przeglądarki przyśpieszania sprzętowego.

Dzięki chłopaki za odzew, z tym problemem walczę już długo pisze po różnych forach, zero odp.

Co do folderów i filmów wszystko jest ok, jak przeciągam, ster do kart raczej dobry, wtedy bym wyczuł, może coś z tą przeglądarką, ale każda przeglądarka? coś pogrzebie… Jeżeli chodzi o all ster to wygląda to tak:

Nie wiem, czy miałeś kiedyś z tym styczność, mianowicie: na stronie oficjalnej dell-a jest z 50 sterowników, ciężko sie połapać co do czego jest. oczywiście, czasami jest normalna nazwa to wiadomo o co chodzi, ale to rzadkość. Sądzę że ster do karty mam ok.