Problem przy tabeli ze zdjęciem w jej szerokości (pod Alle.)

Strona vs Allegro

Pod zdjęciem mam text chciałem go nieco zwęzić ale jest problem, próbowałem brać w

grafikę potem text ale się rozjeżdżało, no to tabele w tabeli i też problem.

I te czarne pasy nie działają na allegro macie jakiś pomysł jak to poprawić lub czy zastosować HR?

No to od końca…

Dla div’a z zawartością i czerwonym tłem dopisz:

border-top: 4px solid #000;

border-bottom: 4px solid #000;

Wtedy te div’y robiące za “kreski” nie będą potrzebne. Lub, dla span’ów w div’ach robiących za linie wpisz:

display: list-item;

ponieważ te span’y na allegro są “wyłączone”…

Jeśli chodzi o tekst zaczynający się od “Zajmujemy się sprzedażą…”, to dodaj do tagu p:

padding: 0 20px;

wtedy będziesz mieć 20px po lewej i prawej…

Dzięki wszystko zadziałało.

Jeszcze mam pytanie o CSS w tym szablonie (allegro only) jak sprawić by dział “Zapraszamy na pozostałe aukcje (panele)” był wyświetlany na samym dole i wyśrodkowany (pod kolumną: dane, regulamin, wysyłka…)?

Ta “tabela” znajduje się w id_divPanelBoardWrapper, jego rodzicem jest right3 , więc aby się to znajdowało na końcu, powinno zostać umieszczone na koniec dokumentu lub kontenera (za rodzicem “tabeli” są jeszcze dwa elementy w tym szablonie, puste “panele2” i “bottom”…).

U mnie ten element jest wyśrodkowany (pewnie przez parę deklaracji, w tym lewy i prawy margines ustawiony na auto), jedynym błędem dla niego jest wyświetlanie obiektów w nim zawartych w jednej kolumnie, ale dodanie “float: left;” dla wb_panel_wrapper naprawia ten błąd.