Problem przy uruchamianiu

witam. zakazdym razem gdy odpalam kompa to pokazuje mi sie w pasku zadan ikonka zainstalowano nowe urzadzenie i do tego taka mala chmurka, po chwili wlacza mi sie konfigurator instalacji urzadzenia. to robie anuluj czekam chwilke i wszystko jest ok co to moze byc co mam poradzic. pozdrawiam

Masz sterowniki do czegos nie zainstalowane. Prawoklik na moj komputer, zakladka “sprzet”, menadzer urzadzen. Zobacz do czego nie masz zainstalowanych sterownikow i zainstaluj je.

Przy uruchomieniu systemu gdy ci już wyskoczy ten “dymek” to tam pisze że znaleziono nowy sprzęt i podana jego nazwa więc zainstaluj sterowniki dla tego urządzenia i po sprawie Mój komputer- właściwości-sprzęt-menadżer urządzeń- tam znajduje się lista wszystkich podzespołów komputera i jeśli przy czymś jest żółty znak zapytania to właśnie dla tego urządzenia brakuje sterowników

A o czym napisał Jamaica ??

Fiesta czepiasz się byle gówna to chyba dobrze że pablo80 uzyska jak najwięcej informacji na swój temat a ja napisałem ciut więcej niż Jamaica

Eeej, ale zawsze na forum jakiś porządek musi być i ktoś powinien go trzymać (Tym kimś jest Fiesta) :?

:evil:

Hmmmmm moim zadaniem jest pilnowanie porządku a Twoim zastosowanie się do zasad tu panujących. :P:P:P:P

To Ci się fiesta udało… :stuck_out_tongue: :slight_smile: :lol:

Surykat [Netbuster] [Dymitr] TO ZNOWU TY :?:

To już jest nudne :!: :twisted: :evil:

Nie wiem co ten człowiek chce osiągnąć tym ciągłym zmienianiem loginu :evil:

Wszystkie posty i topiki tego osobnika będą kasowane !!