Problem przy uruchamianiu

(system) #1

witam. zakazdym razem gdy odpalam kompa to pokazuje mi sie w pasku zadan ikonka zainstalowano nowe urzadzenie i do tego taka mala chmurka, po chwili wlacza mi sie konfigurator instalacji urzadzenia. to robie anuluj czekam chwilke i wszystko jest ok co to moze byc co mam poradzic. pozdrawiam

(Ks Kamilp Nr 8) #2

Masz sterowniki do czegos nie zainstalowane. Prawoklik na moj komputer, zakladka "sprzet", menadzer urzadzen. Zobacz do czego nie masz zainstalowanych sterownikow i zainstaluj je.

(Krzychu) #3

Przy uruchomieniu systemu gdy ci już wyskoczy ten "dymek" to tam pisze że znaleziono nowy sprzęt i podana jego nazwa więc zainstaluj sterowniki dla tego urządzenia i po sprawie Mój komputer- właściwości-sprzęt-menadżer urządzeń- tam znajduje się lista wszystkich podzespołów komputera i jeśli przy czymś jest żółty znak zapytania to właśnie dla tego urządzenia brakuje sterowników

(fiesta) #4

A o czym napisał Jamaica ??

(Krzychu) #5

Fiesta czepiasz się byle gówna to chyba dobrze że pablo80 uzyska jak najwięcej informacji na swój temat a ja napisałem ciut więcej niż Jamaica

(system) #6

Eeej, ale zawsze na forum jakiś porządek musi być i ktoś powinien go trzymać (Tym kimś jest Fiesta) :?

(Ks Kamilp Nr 8) #7

:evil:

(fiesta) #8

Hmmmmm moim zadaniem jest pilnowanie porządku a Twoim zastosowanie się do zasad tu panujących. :P:P:P:P

(system) #9

To Ci się fiesta udało... :stuck_out_tongue: :slight_smile: :lol:

(boczi) #10

Surykat [Netbuster] [Dymitr] TO ZNOWU TY :?:

To już jest nudne :!: :twisted: :evil:

(system) #11

Nie wiem co ten człowiek chce osiągnąć tym ciągłym zmienianiem loginu :evil:

(fiesta) #12

Wszystkie posty i topiki tego osobnika będą kasowane !!