Problem przy włączaniu Drukarki HP PSC 1510

Witam !!

Otóż mam problem z moja drukarką. Stalo się tak jak zainstalowałem sterowniki i jak włączyłem drukarkę to coś mi wydrukowało i jak to przeczytałem zrobilem wszystko co było pokazane. I jak wyłączyłem drukarkę i po chwili włączyłem to tak samo mi drukowało. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/398 … 9cb72.html takie coś mi wydrukowało

Pozdrawiam !!

A tak dokładnie, to z czym masz problem? To co się wydrukowało, to strona testowa pozwalająca skalibrować drukarkę/skaner. No i zgodnie z wydrukowanymi informacjami połóż tą kartkę na szybie skanera i naciśnij pokazany przycisk. Prawie na pewno będziesz potem musiał coś tam jeszcze zrobić, żeby zakończyć instalację, kalibrację i ustawianie urządzenia.

no mam problem, że ciągle mi drukuje to jak zawsze włączam drukarkę i ciągle mi to drukuje

Usuń dokument z programu sterownika drukarki, bo może jest jakiś błąd i drukuje pare razy

ale jak usunąć i gdzie ??

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

A wyłączasz drukarkę przyciskiem czy na HARD z gniazdka ???

Ja mam 1410 i wyłączam przyciskiem i nie mam takiego problemu, a jak raz zabrakło prądu to po włączeniu drukarki wydrukowała stronę testową.

nie no normalnie wyłączam przyciskiem od drukarki