Problem przy włączniu komputera

Witam

Mam problem z włączaniem komputera.

Kupiłem nową kartę graficzną GForce 6200 512MB i przy graniu w World of Warcraft zawieszał mi się komp, prawdopodobnie zasilacz nie wyrabia. Dzisiaj komp działał jak zawsze, czyli gram sobie i zawias. Dzisiaj po 7 restarcie komputer już nie chciał się włączyć. Przy ładowaniu systemu wyskakuje “Uruchom komputer normalnie”, naciskam, ładuje się, następnie przez chwilę czarny ekran potem, miga na niebiesko (0.5sec) i komp włącza się na nowo i tak w kółko. :frowning:

Mam zasilacz POWERFOX 350W MODEL: PF-350PPC

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki :wink:

Dokładnie,nie wiadomo co do za zasilacz,na pewno jakaś tandeta,chyba zostaje wymiana na Deltę,albo Fortrona,który naprawdę ma 350 W,tu masz na ten temat,przy grze jest obciążenie,któremu ten zasilacz już może nie dawać rady,objawem jest też to,że komputer nie chce się niekiedy włączyć,albo odpala np. dopiero za czwartym razem,inne powody to uszkodzone kondensatory na płycie,na zasilaczu musiałbyś pomierzyć napięcia

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Możliwe, że nie daje tyle energii ile trzeba, ale jak miałem starą kartę graficzną to WoW działał i nic się nie zawieszało.

Dopiero po kupnie nowej karty graficznej tak się zaczęło dziać, więc pożyczyłem zasilacz od kolegi (400W) i wszystko działało bez zastrzeżeń.

Dzisiaj znowu pożyczyłem ten zasilacz i komputer też się nie włączył, więc chyba to nie wina zasilacza ?

arcikoos ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Najprawdopodobniej posypał Ci się system plików na partycji systemowej. Odpal jakiś soft do tworzenia partycji (bootcd) i zobaczysz czy partycja, na której zwykle masz system posiada system plików (NTFS, FAT).

Posiadam ten system plików.

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje co by mogło się stać ?