Problem przy wyborze telefonu

Witajcie, poszukuje telefonu do 400 góra 450 zł. I chce aby posiadał, Odtwarzacz MP3, Bluetooth, Slot kart pamięci, Aparat foto, Kamera video, Obsługa video i wejście mini usb abym mógł nagrywać muzyke z komputara. Nie musi spełniać tych wszystkich funkcji ale najwarzniejsze to odtwarzacz mp3. Za pomoc dziekuje i pozdro.

SAMSUNG D900i - spełnia wszystkie twoje oczekiwania, jakbyś był zainteresowany jakie robi fotki itp. mogę ci podesłać

To co napisałeś to ma Samsung E250(posiadamy takowy Black), jest bardzo fajny, duży ekranik, co prawda 65k wyswietlacz ale zdjęcia trzeska ładne :wink:

Jeśli chcesz typowy muzyczny to SE w200i ale nie posiada Bluetootha…

Wybór należy do Ciebie… :slight_smile:

PS

polska88 , kolege te telefony chodza powyżej 450 zł plus przesyłka… Klienci zazwyczaj co dają najtaniej nie są czyści… Można zostać oszukany…

se w810i super telefonik tylko ze na allegro za nówkę miałbyś kapkę więcej niż 450 zł, ale poniżej 500 kupisz

Ja polecam Nokię 3110 Classic ma wszystko co trzeba:

aparat 1,3mpx

kamera

odtwarzacz mp3/mp4

slot na kartę micro sd do 2GB

radio

bluetooth i wejście mini USB

podczerwień i wiele innych

jest bardzo wytrzymały

cena około 450 zł (jedyny minus to rozdzielczość wyświetlacza przy 262tyś kolorów ma 160 na 128)

ziom1983 , miałem ten telefon… Jednym słowem odradzam…

Wszyscy mają jedne problem, telefon lubi miec zawiechy i resetować… Zwłaszcza kiedy sie słucha sie muzyki lub dodaje muzykę… Mi ostatnio cały czas się resetował… Dopóki nie wyjąłem karty pamięci… W serwisie, mówią , że wszystko ok… Jest nawet specjalne forum poświęconej temu telefonowi

( mam nadzieję, że moderator nie usunie - ten link to potwierdzenie tego co piszę )

http://www.nokia3110c.net/

Proszę… Ten telefon może kiedyś będzie dobry jak zmienią soft, bo soft ten jest niedopracowany w tych telefonach… Sprzedałem telefon…

Fakt miał on zawiechy przy mp3 ale odkąd zmieniłem kartę pamięci na kingstona 2gb wszystko jest ok.A jeśli chodzi o resetowanie jeszcze mi się nigdy nie zresetował a mam go już 2 miesiące.

Ale chodzi Ci o telefony urzywane?

Czy wyłącznie nowe?

ziom1983 , ja miałem wszystkie karty pamięci (Sandiska, Kingstona, nawet Nokii) Po prostu nic… Zawsze bylo to samo… POdałem Ci link, nie tylko ja miałem takie problemy… Raz mozna trafic na działający ten telefon a raz nie…Baaaa większości nie…

nie ta noki adpada, mój kolega ją miał i rozwalił bo nie wytrzymał z nerwów bo się cieła i resetowała.

A telefony mogą być też z allegro.

Nokia 3500 classic jest fajna, tylko ze mały wyświetlacz ma (128x160 px, 262 tys. kolorów) na allegro za ok. 430 zł