Problem przy zakładaniu konta w linuxpl.com


(Archimond55) #1

Witam, mam problem z założeniem konta/serwera w serwisie linuxpl.com , bo w jednym punkcie przy zakładaniu trzeba wybrać darmową domenę oferowaną przez nich, ale ja mam już wykupioną domenę (.org) w innym serwisie więc jak to zrobić aby ta moja domena .org była wmontowana w ten serwer, bo nie można ominąć tego punktu. Screen: http://img32.imageshack.us/img32/2133/problemlinuxplcomrejest.jpg

Proszę o pomoc.


(system) #2

Wybierz obojętnie jaką a później podepniesz domenę w panelu.


(Archimond55) #3

ale jak podepnę w panelu będzie to wyglądało jak alias czy normalnie będzie każda podstrona będzie miała swój adres?


(Luknet83) #4

Do jednego serwera na linuxpl.com możesz podpiąć dowolną ilość domen i każdą można skonfigurować osobno jako niezależną gdzie dla niej na serwerze zostanie utworzony osobny katalog lub jako alias innej domeny. Dodatkowo dla każdej domeny możesz określić limit transferu i miejsca na serwerze. Więc niezależnie jaką darmową domenę wybierzesz możesz bez problemu podpiąć swoją wykupioną. Polecam kontakt z administratorami linuxpl.com to nic nie boli a zapewniam z chęcią odpowiedzą na twoje pytania i pomogą rozwiązać problemy.


(system) #5

Będzie wyglądać jak adres strony, a to co wybierzesz to domena serwera która musisz wybrać...to jest normalne działanie na każdym serwerze. Np. ja mam kilka domen podpięte pod swój serwer + ta który mi przydzieli...różnica jest tylko taka że Ty możesz wybrać a mi nie dali wyrobu, ale to wierz mi że nie ma znaczenia.

Jak napisał Luknet możesz potem podpinać domen ile chcesz :slight_smile:


(Michal Olber) #6

A ja bym ci polecał usługi http://thecamels.org/oferta/hosting/ . Sam z nich korzystam i jestem bardzo zadowolony. Za niewielką kwotę dostajesz naprawdę sporo, dostęp przez ssh, przez cpanel, webmail, darmowe subdomeny i domenę :slight_smile:


(Grzesiek1) #7

A czy on pytał o wybór hostingu ? W dodatku wszystko co wymieniłeś a nawet więcej jest na tym serwerze co on już ma.

Co do autora, to na stronie linuxpl.com maja administratorzy nawet podane gg, możesz napisać na pewno pomogą, podejrzewam że w razie czego to nawet za Ciebie to podepną wszystko jak nie będziesz umiał.