Problem przymusowy restart komputera podczas grania

Kupiłem sobie ten zestaw Humble Bundle gdzie były gry od EA.

Ściągnąłem gre ze Steama i po kilku minutach grania w Medal of Honor gra si zawiesza i trzeba resetować komputer. Jest tak jeszcze z grą Dead Island z Cdaction też na Steam. Ale Metro 2033 działa bez problemu.

Na stronie pomocy EA przeczytałem że trzeba zaktualizować sterowniki i wyłączyć sprzętowe wspomaganie dźwięku. Sterowniki zaktualizowałem, ale nie moge wyłączyć wspomagania w Dxdiag niema takiej opcji.

Proszę o Pomoc.

Mój Komp:

-Procesor Amd Athlon X2 250

-Karta Graficzna GT 240

-Karta dźwiękowa Realtek HD Audio

-Windows 7 Ultimate 64-Bit

pumkq , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Sprawdzenie dysku

  • pobierz Hirens.BootCD.15.2.zip

  • rozpakuj plik Hirens.BootCD.15.2.zip (prawy przycisk myszy na plik - Wyodrębnij…)

  • po rozpakowaniu otrzymasz plik Hiren’s.BootCD.15.2.iso, nagraj go na płytę jako obraz, nie rozpakowuj tego pliku

Aby nagrać obraz ISO na płytę możesz użyć Active ISO Burner, nagrywaj najmniejszą możliwą prędkością

  • uruchom komputer z płyty którą nagrasz

  • w głównym menu przy pomocy strzałek w górę i w dół na klawiaturze wybierz Mini Windows Xp i naciśnij Enter

hiren1.gif

  • poczekaj

hiren2.gif

  • po uruchomieniu Mini Windows XP uruchom z pulpitu HBCD Menu

  • w HBCD Menu wybierz Programs - Hard Disk \ Storage - HDD Scan (Old Version)

  • zaznacz opcje tak jak na obrazku i kliknij Start

  • poczekaj aż skanowanie zostanie zakończone i wykonaj zrzut ekranu albo zdjęcie

  • W HDD Scan (Old Version) kliknij S.M.A.R.T i wykonaj rzut ekranu albo zdjęcie

hirensboot1.th.jpg

hddscan.th.jpg

Kliknij w dany obrazek aby powiększyć

Co pokazuje Podgląd Zdarzeń?

Takie coś same BAD

http://img856.imageshack.us/img856/7959/bh0a.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/3117/xjzj.jpg

pumkq

Proszę wklejać do postu linki lub miniatury grafik!

Jesteś pewien, że wybrałeś właściwy dysk w lewym górnym rogu HDD Scan? Jeżeli tak to wykonaj kopię zapasową ważnych danych i myśl o wymianie dysku.

W skanie bad sektorów wybrałeś czytnik kart.

Ale smart wygląda jak z dysku seagate, dysk niestety jest w kiepskim stanie.