Problem/pytanie dotyczące aktualizacji Windowsa Xp

A wracając do M$ i weryfikacji legalności podczas update’u - czy można po prostu ściągnąć poprawki z ich strony i zainstalować z dysku?

Tak, można:

http://www.microsoft.com/downloads/Popu … tegoryid=7

Rozumiem że:

nawet gdy system nie chce się update’ować z powodu “legalności inaczej”, to ja i tak mogę wejść na witrynę z poprawkami, ściągnąć je i zainstalować. W końcu to kosztuje niewiele czasu wejść raz w tygodniu i sprawdzić, czy jest coś nowego.

Thx za info

No raczej nie… tylko jeżeli masz legala.

Jeżeli masz “legalny inaczej”, to tylko pogratulować :x możesz spokojnie korzystać z automatycznej aktualizacji, albo szukać łatek na innych stronach.

Nie wiem, może nie kojarzę po wczorajszej imprezie, ale dlaczego nie mogę po prostu zgrać aktualizacji ze strony, i następnie ich zainstalować?

Jeżeli mogę pobrać wszystkie poprawki, aby po świeżej instalacji systemu, przed połączeniem się z Internetem, zainstalować je - to dlaczego nie mogę wejść na stronę M$ i zgrać ich stamtąd, a później zainstalować?

Nie będę mógł wejść na stronę M$, czy może nie będzie chciało się zainstalować?

Sorry, że mogę być upie…wy z moimi pytaniami, ale uważam, że zrozumienie daje prawdziwą wiedzę i umiejętności, a nie zapamiętanie jakiegoś przepisu na problem.

Jeżeli masz legalną winde, to bedziesz mógł spokojnie (po przejściu etapu sprawdzania legalności systemu) takie łatki pobrać ze strony Microsoftu.

Jeżeli jednak masz wersje :x “legalną inaczej” to po weryfikacji zakończonej niepowodzeniem, żadnych plików nie pobierzesz…

Jak nie pobierzesz …to nie zainstalujesz - proste :roll:

…Wtedy pozostaje tylko szukać takich poprawek na innych stronach.

Thx adpawl. Pozdrawiam :smiley: