Problem Radeon 9550 . Czarny ekran

Witam szanowne grono.

Dziś to wlaczeni słuchawek >dziwne< pokrecila mi sie karta graficzna . nie mozna bylo wlaczyc openGL . Więc postanowiłem ściągnąć sterowniki . Wybrałem stery Omegi instaluje ladnie restartuje kompa i po ładowaniu windows czarny ekran . Na trybie awaryjnym działa . Chciałem sciagnoc innestery tym razem catalysta ale przy instalowaniu pisze “Setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system. Setup will now exit” Niewiem co dalej robic :cry: Format czy jak ?

a jaka wersja tych Catalystów?

Wiesz, że do kart z z serii starszych niż HD 2xxx potrzeba specjalnych sterowników starszych? wersja Legacy aktualnie 9.3.1

wersja starsza 7.1 prawidłowa do modelu mojej karty graficznej

Możliwe że podłączając słuchawki zrobiła się zwara i karta padła, spróbuj włożyć kartę do innego komputera i tam zainstalować sterowniki.

odistalowalem sterowniki z radeona . uruchomiłem ponownie komputer i dzialalo bez sterow . sciaglem inne sterowniki zainstalowalem i znowu nie dzialalo normalnie .res. i przywroc ostatnia konfiguracje dzialajaca i dziala ale stery nie chca dzialac

Dodane 17.07.2009 (Pt) 21:04

ściągnąłem kilkanaście werski sterownikow . po kazdej instalacji nie dziala . . . prosze o pomoc :frowning: