Problem RAM DRR pc-266

Kupilem sobie nowa pamięc Kingston DDR 256MB PC-266 ECC-R (KVR266X72RC25L/256) Registered a mam płytke ECS K7S5A Pro i mam maly problem płyta nie widzi tych pamięci co moze byc podobno plyta ta ma problemy z ddr a kingstony dzialaja z wiekszym napieciem czy cos nie wiem czy to ma cos wspolnego prosze o odpowiedz :cry:

Jak wyczytalem Twoja plyta gl. obsluguje DDR266, wiec powinno dzialac, choc plyta “uchodzi” za niestabilna. Mam dwie rady: 1) docisnij kostke (musi dwa razy kliknac), jesli docisnales, to sie nie obrazaj, znam informatykow, ktorzy na tym padli, tzn. nie docisneli, ewentualnie zamien pamieci w gniazdach. 2) wez komputer i podjedz do sklepu gdzie kupiles pamiec i niech Ci ja zamontuja, tak by dzialalo, to zaden wstyd dla Ciebie, bo to im zalezy na kliencie, by byl zadowolony i wracal i mow im, ze dokupuje sie pamiec do plyty, a nie plyte do Kingstonow, jak moga twierdzic (choc plyta chyba tansza). Pozdrawiam i napisz co bylo dalej.

Ja mam ECS i nie narzekam na stabilność.Swego czasu kupiłem Kingston-a 256 ramu 333mhz i chodzi bez rzadnych problemów.