Problem(Rejestry?) z instalacja Quest Pack 4 Gothic 3

Witam wszystkich. Mam problem instalując quest pack 4 dla gry gothic 3, a mianowicie żeby zainstalować qp 4 potrzebujemy polską wersje językową gothic 3 i patch 1.75, problem leży w tym, że kiedyś miałem zainstalowaną inną wersję (Italiano) na tym komputerze, odinstalowałem ją, zainstalowałem polską wersję, patch itd. Lecz wyskakuję mi błąd : „Wymagana jest gra Gothic 3 v1.73 (…) lub nowsza w polskiej wersji językowej” „Zainstalowana wersja: Italian”. Tak jakby zostały jeszcze jakieś pliki czy coś przez co wykrywa tamtą wersję. Usunąłem wszystkie foldery itd od tamtej wersji, w rejestrze też usunąłem, lecz wydaje mi się, że nie wszystko. Jak usunąć resztę danych, które mogą wywoływać ten problem, że wykrywa tamtą wersję Gothica?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

(Przepraszam jeśli utworzyłem wątek w złym dziale).

szkoda że nikt nie odpowiedział bo mam identyko problem

Przekop rejestr za frazą Italian (czy tam jaki wyskakuje jako kolidujący)?

Jak pakiet „włoski” dalej istnieje, to może Revo na trybie zaawansowanym wykryje koligujace śmieci (lub inny program co rejestruje zmiany i wykrywa nawet nadpisane tym samym klucze rejestru).

Jak system jest bliski zaorania to można zrobić skan rejestru (np. Ccleaner czy Wise Registry Cleaner) i może będzie to wykryte jako nieprawidłowe.