Problem Richard Burns Rally

(Marcin) #1

chcialem sie troche zrelaksowac przy grze, i dostalem w rece te wlasnie plytke, instalacja przebiegla bez zadnego problemu… po odpaleniu wszystkie filmiki ladnie przeszly, później ladowanie, i jak pokazuje sie “create new profile” to mi sie pc wiesza :shock: cały czas po tym samym czasie, pare sekund muzyczka pogra, klikne enter zeby wpisac nik (czasami nawet nie zdaze kliknąć) no i sie wiesza, i to tak ze nic nie pomaga - zadnej reakcji klawiatury, myszki …cisza, dopiero restart

te gre instalowalem pierwszy raz i nigdy wczesniej nie mialem takiego problemu z innymi :shock:

Duron 1.4

768 ram

radeon 9550 SE series

windows XP sp2

please help :frowning:

(M Kupczynas) #2

Gra orginalna :?: Sterowniki do karty graficznej zainstalowane :?: Wyświetla się jakiś błąd :?:

(Bartekn77) #3

Z tego co widzę, trochę lepszy procesor by się przydał :slight_smile:

(źródło - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2562 )

(M Kupczynas) #4

To są zalecane wymagania min.to :Proc.1,6GhZ, 256ram,karta grafiki (obsługłująca funkcję pixel Shading), minimum 3.10 GB miejsca na dysku, karta dźwiękowa kompatybilna z directX 9.

Mam orginał tej gry i tak jest napisane na pudełku :wink: .

tvn9dl5bv24g5sdhm.jpg

(Bartekn77) #5

i problem z głowy :wink:

(M Kupczynas) #6

Myślisz,że przez 200Mhz może tak się robić :?: :slight_smile:

mArmtw Zainstaluj też najnowszego directX’a 9.0c.

(Szeryf118) #7

Wymień procesor na mocniejszy, np. na 1,7 GHz.

(Marcin) #8

no directxa mam 9.0c, stery do karty tez aktualizowalem, no ale jakby to byl procek za wolny to tak by sie wieszal nie dajac zadnych oznak zycia??? zadne bledy nie wyskakują :?

(Blood King) #9

Ja mam Athlon’a 1.2 i 256mb ram i gra mi śmiga jak marzenie :wink:

Może masz za dużo “syfu” uruchomionego podczas odpalania RBR???

(Myszonus) #10

Ja mam tez oryginał i pisze mi przy wymaganiach

Procesor - 800 Mhz

256 Mb ram

32 Mb vbram

:?

(Ford Fokus) #11

Ja bym zmienił stery do grafy ;]

(Marcin) #12

Ale numer :shock: problem rozwiazalem - ale w smieszny sposób. Zdecydowałem sie jeszcze poszukac czegos w necie na ten temat… i po dlugich poszukiwaniach trafilem na jakies forum gdzie byl teaki sam problem :? :

Kupilem Radka 9550(nie krecony) specjalnie dla Richard Burns Rally, ale po

instalacji gry i uruchomieniu gra sie laduje, az do ekranu z tworzeniem

profilu i tu komputer sie wiesza…

no i odp. na ten post:

Miałem to samo.

Ale udało mi się znaleźć rozwiązanie.

W konfiguracji grafiki ustaw rozdzielczość 640x480 i powyłączaj wszystkie detale jakie się da. Teraz już nie powinno się zawieszać, możesz stworzyć profil i przy następnym uruchomieniu możesz przestawić grafikę na bardziej odpowiednią.

Byłem mile zaskoczony, gdy sie okazalo że to działa :smiley: , tylko ze to strasznie dziwna sytuacja. No i mimo slabszego procka, niz ten który jest podany w wymaganiach gra mi smiga bez zadnych problemów :stuck_out_tongue: ale dzieki za udzielana pomoc. POzdr.