Problem Richard Burns Rally

chcialem sie troche zrelaksowac przy grze, i dostalem w rece te wlasnie plytke, instalacja przebiegla bez zadnego problemu… po odpaleniu wszystkie filmiki ladnie przeszly, później ladowanie, i jak pokazuje sie “create new profile” to mi sie pc wiesza :shock: cały czas po tym samym czasie, pare sekund muzyczka pogra, klikne enter zeby wpisac nik (czasami nawet nie zdaze kliknąć) no i sie wiesza, i to tak ze nic nie pomaga - zadnej reakcji klawiatury, myszki …cisza, dopiero restart

te gre instalowalem pierwszy raz i nigdy wczesniej nie mialem takiego problemu z innymi :shock:

Duron 1.4

768 ram

radeon 9550 SE series

windows XP sp2

please help :frowning:

Gra orginalna :?: Sterowniki do karty graficznej zainstalowane :?: Wyświetla się jakiś błąd :?:

Z tego co widzę, trochę lepszy procesor by się przydał :slight_smile:

(źródło - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2562 )

To są zalecane wymagania min.to :Proc.1,6GhZ, 256ram,karta grafiki (obsługłująca funkcję pixel Shading), minimum 3.10 GB miejsca na dysku, karta dźwiękowa kompatybilna z directX 9.

Mam orginał tej gry i tak jest napisane na pudełku :wink: .

tvn9dl5bv24g5sdhm.jpg

i problem z głowy :wink:

Myślisz,że przez 200Mhz może tak się robić :?: :slight_smile:

mArmtw Zainstaluj też najnowszego directX’a 9.0c.

Wymień procesor na mocniejszy, np. na 1,7 GHz.

no directxa mam 9.0c, stery do karty tez aktualizowalem, no ale jakby to byl procek za wolny to tak by sie wieszal nie dajac zadnych oznak zycia??? zadne bledy nie wyskakują :?

Ja mam Athlon’a 1.2 i 256mb ram i gra mi śmiga jak marzenie :wink:

Może masz za dużo “syfu” uruchomionego podczas odpalania RBR???

Ja mam tez oryginał i pisze mi przy wymaganiach

Procesor - 800 Mhz

256 Mb ram

32 Mb vbram

:?

Ja bym zmienił stery do grafy ;]

Ale numer :shock: problem rozwiazalem - ale w smieszny sposób. Zdecydowałem sie jeszcze poszukac czegos w necie na ten temat… i po dlugich poszukiwaniach trafilem na jakies forum gdzie byl teaki sam problem :? :

Kupilem Radka 9550(nie krecony) specjalnie dla Richard Burns Rally, ale po

instalacji gry i uruchomieniu gra sie laduje, az do ekranu z tworzeniem

profilu i tu komputer sie wiesza…

no i odp. na ten post:

Miałem to samo.

Ale udało mi się znaleźć rozwiązanie.

W konfiguracji grafiki ustaw rozdzielczość 640x480 i powyłączaj wszystkie detale jakie się da. Teraz już nie powinno się zawieszać, możesz stworzyć profil i przy następnym uruchomieniu możesz przestawić grafikę na bardziej odpowiednią.

Byłem mile zaskoczony, gdy sie okazalo że to działa :smiley: , tylko ze to strasznie dziwna sytuacja. No i mimo slabszego procka, niz ten który jest podany w wymaganiach gra mi smiga bez zadnych problemów :stuck_out_tongue: ale dzieki za udzielana pomoc. POzdr.