PROBLEM ROZWIĄZANY - Błąd aktualizacji NET Framework

Witam mam problem z aktualizacjami dotyczącymi NET Framework. A zaczeło się od tego, że odinstalowałem net framework 4 gdyż na nim nie chciał zainstalowac sie dodatek ccleanera - ccenhancer. Wyjaśniono mi, że owy potrzebuje NET Framework 3.5, więc postanowiłem, że odinstaluję NET Framework 4 i zainstaluję, 3.5 później zainstaluję 4. Do deinstalacji użyłem NET Framework Cleanup Tool. Usunął wszystko co związane z net frameworkiem oprócz o ile dobrze pamiętam pakietu językowego Net Framework 1.1. Ale dobra. Zabrałem się za instalację Net frameworka 3.5 i wszystko poszło gładko, zainstalowało się, wszedłem na windows update zainstalowałem aktualizacje krytyczne net framework, dalej wszedłem na aktualizacje niestandardowe/“ręczne” i niechcący zainstalowałem z rozpędu pakiet językowy Net Framework 1.1 który wcześniej jak wspomniałem nie został odinstalowany. Niby instalacja zakończyła się powodzeniem, mniejsza o to, że w panelu sterowania jej teraz nie widać…

Teraz pytania:

1. Czy coś mogło się stać skoro zainstalowałem drugi raz tą samą aktualizacje czy sie tylko zwyczajnie nadpisała

2. Najważniejsze - Dlaczego instalacja tych aktualizacji kończy się niepowodzeniem? W jaki sposób to naprawić?

- Microsoft .NET Framework 3.0: pakiet językowy dla komputerów z procesorem x86 (KB928416) Kod błędu: 0x13EC

- Dodatek Service Pack 1 dla platformy Microsoft .NET Framework 1.1 Kod błędu: 0x643

Dodam, że jest przy nich znaczek jakby wykrzyknik z napisem “ta aktualizacja została juz pobrana na ten komputer,ale jeżeli zostanie wybrana, jej instalacja zostanie ukończona (zalecane)” przy aktualizacji pakietu językowego net framework 1.1 tez chyba był ten znaczek, ale nie jestem pewien na stówe. Z tym, że tamta aktualizacja zakończyła sie ponoć powodzeniem a te zainstalować sie nie chcą

ad 1. Nadpisała się.

ad 2. W przypadku pakietu językowego do NET Frameworka 3.0 sprawa jest znana od paru lat , ale dlaczego tak się dzieje, nie wiem do dzisiaj. Ja pomijam tę aktualizację, uważając pakiet językowy za zbędny.

Natomiast z Service Pack’iem dla NET Frameworka 1.1 nigdy nie było kłopotów.

W sumie, to drobiazgi, którymi - moim zdaniem - nie warto się przejmować.

A net frameworki 1.1/1.0/1.9 można odinstalowywać z windowsa xp bez żadnych konsekwencji?

Raczej tak. Na wszelki wypadek utwórz punkt przywracania i dopiero odinstaluj, żebyś mógł w razie czego wycofać zmiany.

Ok. Bardzo wam dziękuję. Pozdrawiam