Problem Samsung Delphi (gry i aplikacje)

Witam! Od niedawna jestem posiadaczem telefonu Samsung Delphi. Mam taki problem, że gry i aplikacje zapisują się wyłącznie w pamięci telefonu, której brakuje, a mam włożoną kartę pamięci. Co zrobić, aby gry zapisywały się na karcie (np. w folderze “inne pliki”) a nie na telefonie? :slight_smile:

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdro :wink:

Cubus. , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

w samsungach wszystko trzeba zapisywac na pamieci telefonu, tak samo jest np: z ustawianiem dzwonków, które znajdują się na karcie pamieci - telefon je skopiuje do swojej pamieci.

jest to duzy mankament samsungów. tego problemu nie ma w Nokiach, SE i Motorolach.

problemu by nie bylo gdby pamieci telefonu było conajmniej 70mb a zazwyczaj jest 8, 20 lub 30.

Pozdrawiam

A nie da się tego jakoś poprzenosić?

niestety nie mozna.

A powiedz mi jeszcze…dalej jest ten mankament w samsungach że na 1 playlistę wchodzi max 30 piosenek??

nie ma już tego, w nowszych modelach mozesz utworzyć dowolną liczbę playlist i wrzucac do nich dowolną liczbę utworów :slight_smile:

Pozdrawiam